Сіґеле-міґеле• 08 марта в 20:05

Расскажите истории когда вас обманывали на деньги

Чтоб не так обидно было.
Сегодня была «акция» сумочки. Купила. Глянула в галерею, а у меня скриншот с ценой этой сумочки месяц назад в три раза дешевле. Обидно
Ду да ду да ду• 08 марта в 20:48
Заняла мужчине 2500 долларов,он обещал отдать и так и не отдал. При том,что он человек не бедный. Так он просил еще денег потом, заблокировала .
Як міряти?• 08 марта в 20:51
Маму мою один «ухажёр» в инстаграм развёл в общей сложности на 100К гривен, меня она слушать вообще не хотела, только обзывала и ему жаловалась, какая я плохая дочь.
Ваша прЭлесть• 08 марта в 20:51
Ответ дляДу да ду да ду
А я так при помутнении, 15000$ одолжила. До сих пор себя мучаю
Пишу вірші, дорого• 08 марта в 20:51
Ответ дляКлин_Кляйн
В мене вчора прикол з відомим сайтом був. Останнім часом вони мені все пишуть, що ваш ліміт на безкоштовні оголошення вичерпано і пропонують купити. А тут прийшла сину куртка сину демі, а вона велика виявилися, ну, думаю, треба терміново продавати, поки сезон. Купую пакет на публікацію 3-оголошень, публікую і одне не проходить їх модифікатора. І інше я активувати не можу. Написала в техпідтримку, а вони мені так, не можна. Я їх шахраями обізвала, оскільки гроші з мене вони взяли, а послугу не надали. Добилася все ж свого. Розумію, що дрібниці, але...
а зачем платили?
вы сколько в прибыли от продажи за пол года хотябы?
Ду да ду да ду• 08 марта в 20:54
Ответ дляВаша прЭлесть
Так он сам богатый человек и я не бедная и я в шоке.. я не думала,что богатые могут обмануть
Ваша прЭлесть• 08 марта в 21:00
Ответ дляДу да ду да ду
Ещё как... я в суд подала,а оказалось, что все его богатство не его...а родственников
Маруська Му• 08 марта в 21:22
Ответ дляspart-5037
Так уж и никогда? Налоги вы платите ? А что видите за эти деньги ? Аж ноль. Ну считайте вас обманули. Только верить в это не хочется, понимаю
За эти деньги вижу, например, хорошие автобаны и скоростные дороги
маска Ілона• 08 марта в 21:25
Ответ дляВаша прЭлесть
Позичила 15000$, чекаю по тепер. В суд подала і ....НІЧОГО
Кому ви такі суми позичаєте?
маска Ілона• 08 марта в 21:27
Ответ дляКлин_Кляйн
У мене таке ж було, але на лох ікс, спеціально деактивували мої оголошення у розділі який мені потрібен, я купила пакет на 3 оголошення і оп, не пройшли модерацію. Звертатись там нема куди. Ще той сайт шахраїв.
spart-5037• 08 марта в 21:31
Ответ дляМаруська Му
Вы не в Украине
Маруська Му• 08 марта в 21:32
Ответ дляspart-5037
Вы не в Украине
Нет
spart-5037• 08 марта в 21:36
Ответ дляМаруська Му
Нет
И не жили в Украине ? И ваши родные ? Жили. И налоги платили. Не о чем спорить
Маруська Му• 08 марта в 21:43
Ответ дляspart-5037
Так это вы решили зачем-то спорить
Я и в Киеве жила хорошо и за границей тоже живу хорошо))
Плету корзинки• 08 марта в 21:56
В мене дуже багато було на жаль. І виключно через моє невміння говорити НІ.
Була абсолютно абсурдна історія, як до мене влаштовувалася одна з перших праівниць - в мене тоді був крихітний бізнес по підбору персоналу.
Мені років 30, їй років 40 чи близько того, самий початок співпраці, тут вона просить про термінову особисту зустріч і повідомляє що в неї прям горить як треба півтори тисячі доларів, а вона потім якраз віідпрацює.
Чи треба говорити що більше я ту пані і не бачила, як і свої півтори тисячі?
Обнимашкина• 08 марта в 22:12
1 раз десь на 500 грн, 20-21рр. У мене були серйозні проблеми зі здоров´ям, діагнози ’епілепсія?’, слабкий апарат МРТ показав доброякісну пухлину слухового нерва і лікар сказав що з часом доведеться оперувати...
З горя я замовила Ксанакс на сайті шахраїв, з повною передоплатою, його так і не відправили 😡

2 раз - ну не зовсім шахрайство. Через пару років діагноз виявився іншим, але хвороба загнала мене в борги. Мав бути суд на 100 тис грн з кредитором, я звернулась до ніби то надійного адвоката з хорошими відгуками, але 8 тис грн ’пішли на вітер’, перед апеляцією звернулася вже до іншого адвоката, який сказав що там з самого початку не було шансів на списання величезних %(коли брала на лікування, хворіла вже 3 роки і % мене не хвилювали, допомоги чекати не було від кого). Я втратила всі свої скромні заощадження.
Якщо діло іде до суду, краще завжди консультуйтесь з кількома адвокатами.
Ваша прЭлесть• 08 марта в 22:14
Ответ длямаска Ілона
Кому ви такі суми позичаєте?
Знайомий. П´ята вода на киселі.. От так підійшов і я дурна позичила
Гореотума• 08 марта в 22:27
Была еще студенткой, поменяла доллары на обучение у цыган!!! Отдали «куклу». До сих пор не могу понять, как меня так угораздило