Ро30BbIu_CJIoHuK• 08 марта в 21:40
Матусі ,потрібна порада
Може в когось є лайфхак як закапати ніс 3 річній дитині ? Ніс вже декілька днів не дихає , сильний нежить. А дитина просто ні в яку не дає нічого зробити ні закапати ні витягнути іх. Просто коли тільки бачить каплі зразу істерика. Коли тримаємо і "силою "закапуємо толку ноль. Бо зразу плаче іі все виходить..і так по колу.
Впевнена що в когось теж були такі ситуації ,може маєте дієві лайфхак як вилікувати нежить в такому випадку ?
П.с. раніше проблем таких не було дитина без проблем закапувала ніс і все з цим пов´язане.
Сиджу тихенько• 08 марта в 21:42
Коли плаче і все виходить, то це ще краще, промивається ніс, виходять шмарклі
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 08 марта в 21:42
Ответ дляСиджу тихенько
Ніс не дихає зовсім
ПадаюВреверансах• 08 марта в 21:43
Ніколи каплі не капала, де треба лягати. А тільки спрей, там стоячи.
Бігом зуби заговорила і пшик пшик
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 08 марта в 21:43
Ответ дляБодіпозітівна
Купіть спрей. Ним легше запшикати. Можна з ментолом.
Вже є Но соль каплі і спрей, аква маріс спрей
Плюс називін каплі і спрей
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 08 марта в 21:44
Ответ дляПадаюВреверансах
Бігом зуби заговорила і пшик пшик
Починає ридати і все виходить
Борець за гаманець• 08 марта в 21:45
Ответ дляБодіпозітівна
Не можна ж дітям.
from Ukraine• 08 марта в 21:45
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ніс не дихає зовсім
Я очищала носову порожнину ( при можливості), закривали одну ніздрю і дитина на скільки могла - вишмаркувала з носа.
І все. Таким чином проходило швидше,ніж з каплями.
Відкушу все що стирчить• 08 марта в 21:45
В чем причина? Страх захлебнуться или больно от самих капель?
Посмотрите технику точечного массажа лица при заложенном носе, тоже может помочь.
Зараз все скажу• 08 марта в 21:45
З двох років такий гемор був з тими соплями. До трьох ловили, тримали, витягували соплі соплетягом и закапували силком. Після трьох вже розумів, що дихати важко,а краплі полегшують стан, тому давав капати нормально, без біганини.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 08 марта в 21:47
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Просто не хоче
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 08 марта в 21:47
Ответ дляЗараз все скажу
В нас навпаки раніше без проблем все було , а зараз якійсь кошмар
Жена аллигатора• 08 марта в 21:47
Ответ дляfrom Ukraine
не можна закривати одну ніздрю
Відкушу все що стирчить• 08 марта в 21:48
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Просто не хоче
Игрушка, вкусняшки?
ПадаюВреверансах• 08 марта в 21:48
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Починає ридати і все виходить
З чим виходить? Зі сльозами не вийде одразу, а дія там миттєва
Ненька наша• 08 марта в 21:49
Пусть капает себе сам.Поставьте мульт про доктора Айболита,что ли.Моя себе сама капала,мне на давалась.
Бодіпозітівна• 08 марта в 21:50
Ответ дляБорець за гаманець
Не можна ж дітям.
Можна. Спреї хьюмер від народження капають. В спреях діюча речовина розпиляється по всій слизовій носа. Раніше питання були по спреях для горла, що в деяких дітей можуть викликати спазми від переляку.
Тирамісу на терасі• 08 марта в 21:50
Пшикаете спреем. А вообще есть отличная штука - соплеотсос который одевается на пылесос
Зараз все скажу• 08 марта в 21:50
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Пограйте у щось, пошуткуйте з дитиною, щоб вона розслабилась емоційно, переключилась, тоді якось у грі спробуйте пшикнути ніс.
Борець за гаманець• 08 марта в 21:51
Ответ дляБодіпозітівна
Спреї для носа дітям легко потрапляють у євстахієву трубу через носа, таке чула.
Бодіпозітівна• 08 марта в 21:54
Ответ дляБорець за гаманець
В цьому й суть, щоб отиту не було. Бо якщо судинозвужуючі в краплях, то ще треба лягати на бік, щоб набряк з євстахієвої труби зняти.
Сама собі лікар• 08 марта в 21:56
Расскажу как мы делали, но способ такой себе - можно напугать. Когда ребенок хорошо заснул, где то через час после засыпания, ватной палочкой прям в самый краешек ноздри и провернуть - в общем все из носа тянется. А потом аккуратно закапать, только буквально одну каплю. Если такие капли как пиносол, то достаточно на ватную палочку и тоже по краешку - этот хвойный лес пробивает что угодно. Лайфхак не лучший, но когда ребенок не хочет капать ничем, а нос не дышит вообще, нас выручал
Дама_из_рекламы• 08 марта в 21:57
Садите дитину у ванну, нехай бавиться іграшками. У воді ніс починає дихати
+ Зволожувач, холодне повітря, подушка трохи піднята. Або як рекомендували як спить дитина.