Как_б_не_так• 09 марта 2025
Порекомендуйте смачне доповнення до подарунка
Є день народження сестри, ми обидві в Україні, але живемо далеко одна від одної. Треба щось цікаве до основного подарунка, але не банальні цукерки, які є в кожному другому супермаркеті.
Що вже було: крафтова кава, крем-мед+горішки, квіти з зефіру, сухофрукти, горішки, горіхова паста, солона карамель, набори сирів.
Що ще можна придумати? Макаруни ні, бо боюся за транспортування. А більше нічого в голову не приходить.
Поділіться своїми знахідками. Не обов´язково це мають бути якісь подарункові набори, можна просто щось цікаве.
ничевока• 09 марта 2025
Я б замість перерахованого з радістю отримала банальну коробку улюблених цукерок.
Вероятненько• 09 марта 2025
Дубайський шоколад, у maslotom непоганий і ціна більш-менш, там і інші начинки цікаві
Крафтовий український шоколад, переможець міжнародних конкурсів
У Пригощайся є цікаві цукерки з італійського шоколаду
Набори Spell люблю
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляничевока
Коробку улюблених цукерок вона може купити сама або хлопець їй купить. Справа скоріше в новизні гастрономічних відчуттів)
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляВероятненько
Набори Spell люблю
Дубайський вона сама спробувала, не зайшов, а набор Spell я минулого разу відправляла)
А от Пригощайся треба спробувати. І за сістерсшоколад дякую, що нагадали, колись бачила з ними передачу.
Продаю витрішки• 09 марта 2025
Набор лукума
Селективный шоколад
Хамон/фуэта + оливки
Набор джемов к мясу (луковый, чатни, инжировый)
Селективный шоколад
Хамон/фуэта + оливки
Чучало яблуні• 09 марта 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Молочне порося, заморожене
Млинці зі смайликом• 09 марта 2025
А почему обязательно нужна транспортировка? Сестра живет там, где нет локальных крафтовых производств или онлайн магазинов, специализирующихся на изготовлении подобных подарков?
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Набор лукума
Селективный шоколад
Хамон/фуэта + оливки
Селективный шоколад
Хамон/фуэта + оливки
дякую, пішла читати, що таке селективний шоколад)
Гжегож Бженчишчикевич• 09 марта 2025
Я колись замовляла зі Львова з ’Майстерні карамелі’ цукерки, дуже смачно і на подарунок класно, на їх сайті є доставка в будь яке місто, і походу в них ще є філіали по Україні.
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Бо я також хочу покласти ще декілька приємних дрібниць. Ну і плюс макаруни саме тут у Вінниці (я тут живу) знаю, де роблять гарантовано смачно, тож і написала про транспортування. В її місті - не знаю, де.
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую, у мене в місті є їх магазин, треба подивитися, що цікавого роблять.
ничевока• 09 марта 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ой це дуже на любителя
ничевока• 09 марта 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Ну так що думать, знаменитий торт Херсон Perfetto. Мрію його спробувать
Продаю витрішки• 09 марта 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Вам дали ссылку на сайт украинское производство, посмотрите. Я больше люблю бельгийский , наборы миниплиток по 8-10 видов. Но где их купить в Украине - не знаю.
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляничевока
О, я і сама його хочу спробувати, добре, що нагадали) вони теж в нашому місті є, в них дуже смачне морозиво ще. Як для себе ціна на торти трохи кусається, але на подарунок може бути) Хоча от торти я ще поштою не доставляла)
ничевока• 09 марта 2025
Ответ дляКак_б_не_так
В них доставка є по Україні, тому думаю не проблема буде.
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляВероятненько
Також на айхербі багато всього цікавого
дякую, подивлюся, не подумала за айхерб
Раздражевская• 09 марта 2025
Заходите на сайт foodboom, там обираєте горішки, манго сушене, смачнющі фініки, ананас. Всього набрали і відправили. Там, доречі, є і листівка: яку Вам підпишуть від руки.
Напишіть текст і її вкладуть.
Я би такому приємному подарунку дуже б зраділа.
Напишіть текст і її вкладуть.
Говорю відверто• 09 марта 2025
Ответ дляКак_б_не_так
вы боитесь за макаронс (или вы имели в виду именно макарунс? это разные десерты) при транспорте, а торт с кремом, считаете, нормально доедет?
Говорю відверто• 09 марта 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
ела такие, как на картинке, это самые обычные карамельки. Или вы какие-то другие имели в виду?
Гжегож Бженчишчикевич• 09 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Що значить звичайні карамельки, які з маркету схожі на ці за смаком?
Говорю відверто• 09 марта 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
да, просто обычные сладкие приторные карамельки. Что значит - яки з маркету? Вы что, карамель никогда до этого не пробовали?
Гжегож Бженчишчикевич• 09 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Я не розумію, про що ви говорите, такої карамелі як ці, я ніде не їла, в нашому місті щось схоже не знайти.
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
Для мене то однакові десерти) а за торт - була впевнена, що в Києві теж є, тож питання доставки було б вирішене. А виявляється нема
Говорю відверто• 09 марта 2025
Ответ дляКак_б_не_так
совершенно разные ))
Говорю відверто• 09 марта 2025
Ответ дляКак_б_не_так
про торт - я видела в сильпо (я в Киеве), посмотрите на сайте.
Как_б_не_так
• 09 марта 2025
Ответ дляГоворю відверто
совершенно разные ))
Ого) дякую, буду знати
Как_б_не_так
• 10 марта 2025
Ответ дляРаздражевская
Напишіть текст і її вкладуть.
Вона мені подібне на 8 березня прислала) Але дякую, можливо, комусь іншому ваша ідея підійде. Це дійсно смачно!