Как_б_не_так• 09 марта в 11:33
Порекомендуйте смачне доповнення до подарунка
Є день народження сестри, ми обидві в Україні, але живемо далеко одна від одної. Треба щось цікаве до основного подарунка, але не банальні цукерки, які є в кожному другому супермаркеті.
Що вже було: крафтова кава, крем-мед+горішки, квіти з зефіру, сухофрукти, горішки, горіхова паста, солона карамель, набори сирів.
Що ще можна придумати? Макаруни ні, бо боюся за транспортування. А більше нічого в голову не приходить.
Поділіться своїми знахідками. Не обов´язково це мають бути якісь подарункові набори, можна просто щось цікаве.