Как_б_не_так• 09 марта в 11:33
Порекомендуйте смачне доповнення до подарунка
Є день народження сестри, ми обидві в Україні, але живемо далеко одна від одної. Треба щось цікаве до основного подарунка, але не банальні цукерки, які є в кожному другому супермаркеті.
Що вже було: крафтова кава, крем-мед+горішки, квіти з зефіру, сухофрукти, горішки, горіхова паста, солона карамель, набори сирів.
Що ще можна придумати? Макаруни ні, бо боюся за транспортування. А більше нічого в голову не приходить.
Поділіться своїми знахідками. Не обов´язково це мають бути якісь подарункові набори, можна просто щось цікаве.
ничевока• 09 марта в 11:35
Я б замість перерахованого з радістю отримала банальну коробку улюблених цукерок.
Вероятненько• 09 марта в 11:39
Дубайський шоколад, у maslotom непоганий і ціна більш-менш, там і інші начинки цікаві
Крафтовий український шоколад, переможець міжнародних конкурсів
У Пригощайся є цікаві цукерки з італійського шоколаду
Набори Spell люблю
Как_б_не_так
• 09 марта в 11:39
Ответ дляничевока
Коробку улюблених цукерок вона може купити сама або хлопець їй купить. Справа скоріше в новизні гастрономічних відчуттів)
Как_б_не_так
• 09 марта в 11:40
Ответ дляВероятненько
Набори Spell люблю
Дубайський вона сама спробувала, не зайшов, а набор Spell я минулого разу відправляла)
А от Пригощайся треба спробувати. І за сістерсшоколад дякую, що нагадали, колись бачила з ними передачу.
Продаю витрішки• 09 марта в 11:43
Набор лукума
Селективный шоколад
Хамон/фуэта + оливки
Набор джемов к мясу (луковый, чатни, инжировый)
Селективный шоколад
Хамон/фуэта + оливки
Чучало яблуні• 09 марта в 11:43
Ответ дляКак_б_не_так
Молочне порося, заморожене
Как_б_не_так
• 09 марта в 11:45
Ответ дляЧучало яблуні
Молочне порося, заморожене
дуже смішно)
Млинці зі смайликом• 09 марта в 11:46
А почему обязательно нужна транспортировка? Сестра живет там, где нет локальных крафтовых производств или онлайн магазинов, специализирующихся на изготовлении подобных подарков?
Как_б_не_так
• 09 марта в 11:46
Ответ дляПродаю витрішки
Набор лукума
Селективный шоколад
Хамон/фуэта + оливки
Селективный шоколад
Хамон/фуэта + оливки
дякую, пішла читати, що таке селективний шоколад)
Гжегож Бженчишчикевич• 09 марта в 11:46
Я колись замовляла зі Львова з ’Майстерні карамелі’ цукерки, дуже смачно і на подарунок класно, на їх сайті є доставка в будь яке місто, і походу в них ще є філіали по Україні.
Как_б_не_так
• 09 марта в 11:50
Ответ дляМлинці зі смайликом
Бо я також хочу покласти ще декілька приємних дрібниць. Ну і плюс макаруни саме тут у Вінниці (я тут живу) знаю, де роблять гарантовано смачно, тож і написала про транспортування. В її місті - не знаю, де.
Как_б_не_так
• 09 марта в 11:51
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую, у мене в місті є їх магазин, треба подивитися, що цікавого роблять.
ничевока• 09 марта в 11:52
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ой це дуже на любителя
ничевока• 09 марта в 11:53
Ответ дляКак_б_не_так
Ну так що думать, знаменитий торт Херсон Perfetto. Мрію його спробувать
Продаю витрішки• 09 марта в 11:55
Ответ дляКак_б_не_так
Вам дали ссылку на сайт украинское производство, посмотрите. Я больше люблю бельгийский , наборы миниплиток по 8-10 видов. Но где их купить в Украине - не знаю.
Как_б_не_так
• 09 марта в 11:56
Ответ дляничевока
О, я і сама його хочу спробувати, добре, що нагадали) вони теж в нашому місті є, в них дуже смачне морозиво ще. Як для себе ціна на торти трохи кусається, але на подарунок може бути) Хоча от торти я ще поштою не доставляла)
ничевока• 09 марта в 11:57
Ответ дляКак_б_не_так
В них доставка є по Україні, тому думаю не проблема буде.
Как_б_не_так
• 09 марта в 12:03
Ответ дляВероятненько
Також на айхербі багато всього цікавого
дякую, подивлюся, не подумала за айхерб
Раздражевская• 09 марта в 12:20
Заходите на сайт foodboom, там обираєте горішки, манго сушене, смачнющі фініки, ананас. Всього набрали і відправили. Там, доречі, є і листівка: яку Вам підпишуть від руки.
Напишіть текст і її вкладуть.
Я би такому приємному подарунку дуже б зраділа.
Напишіть текст і її вкладуть.
Говорю відверто• 09 марта в 12:45
Ответ дляКак_б_не_так
вы боитесь за макаронс (или вы имели в виду именно макарунс? это разные десерты) при транспорте, а торт с кремом, считаете, нормально доедет?
Говорю відверто• 09 марта в 12:46
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
ела такие, как на картинке, это самые обычные карамельки. Или вы какие-то другие имели в виду?
Гжегож Бженчишчикевич• 09 марта в 13:17
Ответ дляГоворю відверто
Що значить звичайні карамельки, які з маркету схожі на ці за смаком?
Говорю відверто• 09 марта в 13:18
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
да, просто обычные сладкие приторные карамельки. Что значит - яки з маркету? Вы что, карамель никогда до этого не пробовали?
Гжегож Бженчишчикевич• 09 марта в 13:19
Ответ дляГоворю відверто
Я не розумію, про що ви говорите, такої карамелі як ці, я ніде не їла, в нашому місті щось схоже не знайти.
Как_б_не_так
• 09 марта в 13:38
Ответ дляГоворю відверто
Для мене то однакові десерти) а за торт - була впевнена, що в Києві теж є, тож питання доставки було б вирішене. А виявляється нема
Говорю відверто• 09 марта в 15:37
Ответ дляКак_б_не_так
совершенно разные ))
Говорю відверто• 09 марта в 15:38
Ответ дляКак_б_не_так
про торт - я видела в сильпо (я в Киеве), посмотрите на сайте.
Как_б_не_так
• 09 марта в 23:09
Ответ дляГоворю відверто
совершенно разные ))
Ого) дякую, буду знати
Как_б_не_так
• 10 марта в 10:22
Ответ дляРаздражевская
Напишіть текст і її вкладуть.
Вона мені подібне на 8 березня прислала) Але дякую, можливо, комусь іншому ваша ідея підійде. Це дійсно смачно!