Маю натхнення• 09 марта в 11:43

Какое лучше имя для девочки Агнесса или Агата?

Помогите пожалуйста
Летала_НаМетле• 09 марта в 13:42
Надо было опрос создать.

Я за Агату, если только такой выбор.
Но мне не нравятся оба имени. Думала ты дальше как назвать.
сладкий_ноябрь• 09 марта в 13:49
Ответ дляksusha1155
Не завжли є
😂😂😂😂 ви серйозно зараз?
Клин_Кляйн• 09 марта в 14:49
Ответ дляksusha1155
Вказують, але розбираьись з цим це жахіття, і людський фактор завжди присутній, купа помилок
Купа помилок від літери? То треба взагалі імена скасувати
Ластовиння• 09 марта в 15:01
Врахуйте, що транслітерація з укр на англ літери г буде h, Ahata, Ahnessa
Вредняжка• 09 марта в 15:20
Ответ дляПекельнi Борошна
Як їх розрізняти?
Овчаренко А.В. 13.05.2022 р.н.
Це Аглая чи Агата?
В мого колеги батько так зробив довіреність на нього та брата. Букви імен однакові, зекономили). Не знаю чого нотаріус повне піб не написав, але мають що мають, оба брати однією довіреністю користуються по черзі на човен
Блакитне небо• 09 марта в 18:50
Знаю семью, у них 3 дочки : Агата, Агния и Адель)) Лично мне из этих больше Агния нравится. Агата мне сразу с камнем ассоциация )