Не служанка• 09 марта в 18:47

Ви довго страждали після розлучення?

У кого як?
автор Не служанка • 09 марта в 18:47
Можливо я це не зрозуміла що він мене кинув..
База_птеродактилей• 09 марта в 18:48
Страждала? Я раділа. Пішла в загул )))
Не вмію заміряти• 09 марта в 18:49
а чого я мала страждати?!
База_птеродактилей• 09 марта в 18:49
Ответ дляНе служанка
А, тоді не знаю, мене не кідали
Виправлялочка• 09 марта в 18:50
Якщо почуттів до чоловіка не було то недовго, чого страждати, а якщо було кохання то це інша справа
Масяня Я• 09 марта в 18:51
Ответ дляНе служанка
Це ви автор тем про 23 роки разом?
Вже пішов?
Печенюшка• 09 марта в 18:53
Спочатку ні, навіть була щаслива і вільна. Потім вже якось почало накривати, плакала, думала що зробила помилку. Але попустило. Почала ходити на побачення, поїздки,відпочинки , заміж вийшла. Зараз думаю що все таки правду кажуть: все що не робиться то до кращого
Мerida• 09 марта в 18:54
Я разводилась с первым мужем без слез и чувств уже.
А вообще, мне кажется, что к расставанию нужно относиться как к смерти. Чему-то невозвратному. Потому что многие начинают сидеть у окна, мониторинг его страницы , время нахождения в сети и тд. Выедать себе нервную систему в надеждах. А так, умер и все.нет его.
База_птеродактилей• 09 марта в 18:56
Ответ дляМerida
Зачем умер??? Я с бывшими нормально общаюсь. Правда, редко.
Ванна Тазиковна• 09 марта в 19:03
Дивно, коли пишуть, що щасливі, танцювали та співали. Це ж, треба, так себе не поважати, що жити людиною настільки огидною. Звичайно, є у кожного свій період прийняття розлучення. Це, від багатьох факторів залежить- матеріальне стновище, підтримка батьків, друзів, наявність дітей, роботи. Але, згодна вище писали ’умерла так умерла’. Минуле тягнути в майбутнє, ну таке...Можливоєі нормальні стосунки, але це мінімальий відсоток розлучениї-’високі стосунки’.
Пускаю бісики• 09 марта в 19:08
Ну как страдала...я занималась обустройством своей жизни и детей. Сразу начала знакомиться с мужчинами, не до страданий было. Много хлопот, на работе еще был завал работы постоянно, денежку зато подняли, приоделась, похудела, купила себе золотишка, кавалеров было много. Интересный был период.
Викасикрет• 09 марта в 19:10
Ответ дляВанна Тазиковна
Теж не зрозуміла, як це люди так живуть що навіть не помічають розлучення чи весело святкують. То який ти був брак?
Мerida• 09 марта в 19:10
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вы общаться нормально начали сразу после расставания? ( автор не может, её колбасит) , или со временем, клнда он для вас значимость потерял?
Бутерброд и я• 09 марта в 19:17
Є розлучення коли кинули вас чи це ваше рішення. Звісно що й страждання будуть різні.
Пускаю бісики• 09 марта в 19:19
Ответ дляВанна Тазиковна
Всегда много сложностей при разводе. Я ушла с дети жить на квартиру, сама финансово все обеспечивала и обеспечиваю. Но мне не привыкать, как говорится. Крайности ни к чему-петь, танцевать. У всех своя ситуация. Но если отношения хорошие, то зачем разводиться?
Ванна Тазиковна• 09 марта в 19:22
Ответ дляПускаю бісики
Згодна. Шкода, коли жінка залишається чама з дітьми, проблемами. В мене, слава богу, тоді були живі батьки. А так, було б , дуже складно. Ви, сильна, бажаю бути і щасливою
Пускаю бісики• 09 марта в 19:24
Ответ дляВанна Тазиковна
Спасибо, я уже вышла замуж, счастлива.
Ванна Тазиковна• 09 марта в 19:24
Ответ дляВикасикрет
В мене, така була подруга. Ми, майже, в один час розлучались. Але, там і сім´єю, складно було назвати. Дуже дивувалась, що я переживала важкувато.
автор Не служанка • 09 марта в 19:24
Ответ дляМасяня Я
Це ви автор тем про 23 роки разом?
Вже пішов?
Поїхав) машину мою забрав 🫠
Викасикрет• 09 марта в 19:25
Ответ дляВанна Тазиковна
Так, тут мабуть просто всі люди різні
Масяня Я• 09 марта в 19:26
Ответ дляНе служанка
Поїхав) машину мою забрав 🫠
Заявіть про угон
автор Не служанка • 09 марта в 19:26
Ответ дляМасяня Я
Заявіть про угон
Нехай пиз..є…
Ванна Тазиковна• 09 марта в 19:32
Ответ дляВикасикрет
Так, тут мабуть просто всі люди різні
Звичайно, в кожного свій ’кордон’ у відносинах.
Файна цьоця• 09 марта в 19:52
Я довго, але шлюб був у нас нормальний
База_птеродактилей• 09 марта в 20:20
Ответ дляМerida
Нет, всегда нормально общались. После развода продолжали
автор Не служанка • 09 марта в 20:22
Ответ дляФайна цьоця
Я довго, але шлюб був у нас нормальний
І у нас. Але його перемикнуло …
Мerida• 09 марта в 20:31
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну так нормально общаться, и страдать ( автор именно это слово употребила) - это разные вещи
База_птеродактилей• 09 марта в 20:40
Ответ дляМerida
Ну так кто ей доктор? Пусть не страдает
Мerida• 09 марта в 20:44
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну так кто ей доктор? Пусть не страдает
Так мы тут это и обсуждаем. Чьоб как-то помочь автору. Нет? Чтоб она увидела со стороны, увидела как у других.
Піна• 09 марта в 21:46
Так ті, хто з полегшенням чи з радістю розійшлися, пережили весь цей біль раніше, перестраждали, вже наїлися того лайна донесхочу.