Почемучечка• 09 марта 2025
Обьясните строчки из стиха
Уж лучше мы, заварим крепкий чай температуры прежней нашей страсти.
Вся така шо куди там• 09 марта 2025
Заспокоїлися, гарні спогади минулого платонічно-дружні відносини
Приму в дар• 09 марта 2025
Автор говорит о неизбежном, время забирает многое, есть вещи, которые не в нашей власти, невозможны, но остались в воспоминаниях
ReintTycha• 09 марта 2025
Чай міцний. Дуже. Як колись було бажання. Неймовірно гарно
Така пара сидить.під років сто. І в очах, серці досі кохання
Мій не такий• 09 марта 2025
И больше ты меня не выручай
Не выкупай в ломбарде мои снасти🐟🐟
И больше ты меня не выручай
Не выкупай в ломбарде мои снасти🐟🐟
ЯсноВидящая• 09 марта 2025
Згадує про минуле, в минулому була пристрасть між ними, зараз невідомо що, або пауза у стосунках, або давно розбіглися і знов зустрілися, або щось ще, але не стосунки.
Мій не такий• 09 марта 2025
И водки мне не надо покупать
Ну может коньяку плесни грамульку
Давай присядем рядом на кровать
...
Ну может коньяку плесни грамульку
Давай присядем рядом на кровать
...
ReintTycha• 09 марта 2025
Ай. Не так. Колишні закохані.Випадкова зустріч. В кожного- своя сімя. Аби не зрадити- чай ...
Ото і є - мудрість