Тану на сонці• 15 марта в 11:26
В два раза подорожает недвига. Кто не успел-тот опоздал как говорится
У разі припинення військових дій, на думку Романова, ціни на житло в усіх регіонах України можуть зрости на 30−100%. «Зруйновано величезний житловий фонд, є дефіцит квадратних метрів, на заповнення якого знадобиться час. Крім того, на відновлення країни можуть виділити більше 40 млрд доларів, а фінансування будівництва завжди сприяє зростанню середніх цін на нерухомість. Наприклад, у 2021 році, коли будівельні роботи в Україні були профінансовані на 11 млрд (у тому числі, за програмою „Велике будівництво“, цінники на нерухомість зросли майже на третину», — пояснив Романов. Він також додав, що багато іноземців, очікуючи різкого подорожчання української нерухомості після війни, вже почали її скуповувати.
После шести ни-ни• 15 марта в 11:59
Ответ дляТану на сонці
У меня богатые друзья все скупились недвигой и даже внукам.Вы правы.
Маня, наши писня гарна й нова
Пугачиха• 15 марта в 12:00
Ответ дляНенька наша
Нужно не просто выехать, нужно иметь возможность в другой стране прокормиться. Особенно в Канаде...
Зрозуміло, але люди бачать більше перспективи саме там, а не в Україні.
Ms. Скромность• 15 марта в 12:00
Ответ дляПугачиха
Андрій Романов - керівник агентства нерухомості «КиївДомСервіс»
он прав
После шести ни-ни• 15 марта в 12:00
Ответ дляЕдинорог_помог
Повні візки ?
И еще в руках и в зубах держат, и всей семьей, бо не влезает
Ненька наша• 15 марта в 12:02
Ответ дляПугачиха
Это потому что они там ещё не были)
No problems• 15 марта в 12:03
Ответ дляТану на сонці
Я еще и ремонт не закончила.С этими ценами и не угнатся
Неужели за патриотические темы так мало платят? Ай-яй-яй...
Пугачиха• 15 марта в 12:04
Ответ дляНенька наша
Это потому что они там ещё не были)
Майже всі були, або мають контакти з перебуваючими там.
No problems• 15 марта в 12:05
Ответ дляНенька наша
Что самое интересное: на советчице пишут, что никому недвига в украине не нужна, а у нас на каждом шагу стройки... пригород Киева. И коммерция, и жилой фонд
Ну, МСЕК и ТЦК не научились легализировать деньги, чтобы за границу вывести. Вот и будут под Киевом строиться. А так, люди они гибкие, с любой властью договорятся, под любым флагом выживут.
вкрации• 15 марта в 12:06
С каждым днем все бредовее и бредовее высказывания. Если по нам начнет лупить еще и иран, то мало что останется от той недвижимости. Потужник активно старается для этого, так что исключать ничего нельзя
Пи Пи Пилюля• 15 марта в 12:08
Ответ дляНенька наша
Это потому что они там ещё не были)
Частина людей будуть боятися закриття клітки 2.0. Це була дуже велика помилка це робити. Владі б могли пробачили корупцію, не підготовку до війни та інше, але не це.
Гага Газу• 15 марта в 12:11
Не факт. Может пойти в рост, а может и остановиться. Зависит от доллара. Доллар растёт-цена на недвижимость падает. И собственники ликвидных квартир продавать за гривну не станут.
вкрации• 15 марта в 12:14
Ответ дляПи Пи Пилюля
Да. Такое не забывается поколениями
Особенно цинично предупредить своих людей, а обычные пусть попадают в оккупацию в первые же часы или гибнут под обстрелами.
Завжди недо...• 15 марта в 12:18
Если появятся массово новостройки, то кому те хрущи втридорога будут нужны?
Пугачиха• 15 марта в 12:25
Ответ дляЗавжди недо...
Тут справа ще в якості новобудов, деякі цегляні хрущі дадуть фору новобудовам з гівна та гілок.
Тану на сонці
• 15 марта в 12:38
Ответ дляПугачиха
Тану на сонці
• 15 марта в 12:40
Ответ дляПи Пи Пилюля
А вы за Европу будете воевать?И на каком основании там легализация?
Тану на сонці
• 15 марта в 12:40
Ответ дляПи Пи Пилюля
У людей нет миллионов евро как у парашенка скупить недвигу за границами
ЯсноВидящая• 15 марта в 12:40
Ответ дляТану на сонці
Вы цены на строй материалы и отделку видели и цены рабочих -мастеров?КОСМОС
Ну то й долар росте. В кого кошти у валюті є, то пофіг ціни на все це. ТОму не зрозуміло, чому в доларах ціна має рости.
Тану на сонці
• 15 марта в 12:41
Ответ длявкрации
Да да спим и видим как кирпич и цемент станет халявным ага
Пугачиха• 15 марта в 12:42
Ответ дляТану на сонці
Тут не все так гарно, бо потрібна програма про реконструкцію застарілого житлового фонду, наприклад як у скандинавських країнах, або у той самій Польщі.
Пугачиха• 15 марта в 12:46
Ответ дляТану на сонці
Що ви того Порошенка куди завгодно тулите, якщо простий депутат партії Слуга Народу виступаючий за жорсткішу мобілізацію купує квартиру у Дубаї за 1, 2 мільйони доларів?
іронічна антитеза• 15 марта в 12:47
Ответ дляТану на сонці
Плохо работаете.
Пацелуйнитуда• 15 марта в 12:49
Я наоборот хочу все продать. Хочу чтобы мои дети жили и учились за границей как у слуг народа
Пацелуйнитуда• 15 марта в 12:56
Ответ дляПугачиха
Это Манька, зебот
Пугачиха• 15 марта в 12:57
Ответ дляПацелуйнитуда
Киев сейчас. Реалии. Набережная на Почтовой
Про Набережну зовсім весело.
За утримання та прибирання набережної на Поштовій площі відповідають декілька структур залежно від конкретної ділянки та її статусу:
КП СЗН Подільського району: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень відповідає за догляд за клумбами, деревами та газонами на території площі та прилеглої набережної.
КП «Плесо»: Оскільки набережна є прибережною захисною смугою, це підприємство відповідає за санітарний стан територій біля води та безпосередньо водних об´єктів.
КП «Шляхово-експлуатаційне управління» (ШЕУ) Подільського району: Відповідає за чистоту твердого покриття (тротуарів, доріжок) та очищення зливостоків.
Інвестор/Забудовник: Оскільки частина Поштової площі офіційно перебуває у стані незавершеної реконструкції (будівництво торговельного центру під площею), частину зобов´язань з благоустрою та охорони будівельного майданчика несе компанія-інвестор ТОВ «Хенсфорд-Україна».
ДІАЗ «Стародавній Київ»: Заповідник відповідає за територію навколо пам´ятки архітектури (Поштової станції), де також періодично проводяться волонтерські толоки для прибирання сміття.