Хочу на Балі• 09 марта 2025

А що буде з ЗСУ та ветеранами в разі капітуляції?

От припустимо що здалися, як путін мріє. Що буде з діючими та колишніми військовими нашими?
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
Удалено администрацией...
Ваш значить так рашистам і скаже - не хотів, змусили. А взагалі я вас чекав.
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
А на фронті хто? І в суттєво більшій кількості, помітьте
annu-b519• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Ви це серйозно? І ракети по нам не кацапські прилітають?
Удалено администрацией...
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Вы просто манипулируете словом капитуляция
А як ви називаєте вимоги путіна? миром?
annu-b519• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ дляSvetrise
ничего не будет, думаю мирный договор или другое соглашение будет исключать такие преследования.
А чим мирний договір відрізняється від десятків інших договорів, підписаних і порушених Рашкою?
То ви себе так заспокоююєте?
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
А до чого ту Київ?
ТЦК би в принципі не існувало, якби ваші любі браття-кацапи не почали війну
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Если придут орки и начнут всё грабить и убивать, поверьте - пойдут все партизанить. Кто с чем и как сможет.
Да то вже буде називатися - «опіздали»…
Mira29-c3c3• 09 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Твою ж 😡😡😡😡😡
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
А окупацію не бояться?
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Svetrise• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
То ви себе так заспокоююєте?
напишите, пожалуйста, о каких соглашениях речь?
или ссылку на этот международный акт.
это мое мнение, что значит успокаиваю.
использую обычную функцию мозга - думать (мышление).
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ дляSvetrise
или ссылку на этот международный акт.
это мое мнение, что значит успокаиваю.
Ви не в стані загуглити вимоги росії щодо припинення вогню? У вас лапки?
Це не є і нікли не було секретною інформацією, яка виключно мені і доступна, зробіть вже над собою зусілля для різноманіття.
чаревна• 09 марта 2025
А мне нравится, как те кто вообще к армии дела не имеют, темы про ВСУ клепают, переживательные какие.
Что же будет? Побеспокойтесь о себе, что вас некому защищать будет
Svetrise• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Татьяна-8275• 09 марта 2025
Сначала с большой вероятностью может быть показной радушный приём и повышение в звании.
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
А до чого ту Київ?
Удалено администрацией...
Чомучка• 09 марта 2025
Заважає нервова тітка, яка ставить ідіотські надумані питання і швиденько блокує.
І яка робить вигляд, що ї хтось зобов´язаний шукати загальнодоступну інформацію, а інакше вона робитиме вигляд, що вимоги путіна є цілком прийнятними.
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
То в чому проблема? Передайте путіну най припиняє війну і ТЦК різко щезне як явище.
annu-b519• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
А до чого ту Київ?
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
annu-b519• 09 марта 2025
Ответ дляолена олена
А окупацію не бояться?
Удалено администрацией...
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Я живу в Києві. В моєму оточенні дуже багато чоловіків - друзі, колеги, батьки дитини в класі, чоловіки подруг. Жоден з них не постраждав від тцк. Більше того, жоден з них не мобілізований.
А у вас?
ішо• 09 марта 2025
яка дурнувата тема і дописувачів в кокошниках як лайна в хліву
еліт• 09 марта 2025
Ответ дляМексиканочка
А хто випустить?
А почему нет люди воевали, и дляих безопасности надо выпускать их и родных, так и остальным гражданским тоже ничего хорошего не будет, всем валить, останутся депутаты они откупятся
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляішо
Чоловіче добрий, а чого ви хамите на жіночому форумі, а не йдете захищати Батьківщину?
ішо• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Моpгана• 09 марта 2025
Жахлива тема.
Автор, а у вас особисто ніхто не воює на фронті? От прямо ні брат, ні син, ні сват, ні сусід, ні колега?
Тут же повно жінок, у яких чоловіки на фронті, то звідки у вас особисто стільки жорстокості?
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляішо
Удалено администрацией...