Хочу на Балі• 09 марта 2025
А що буде з ЗСУ та ветеранами в разі капітуляції?
От припустимо що здалися, як путін мріє. Що буде з діючими та колишніми військовими нашими?
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
Удалено администрацией...
Ваш значить так рашистам і скаже - не хотів, змусили. А взагалі я вас чекав.
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Если придут орки и начнут всё грабить и убивать, поверьте - пойдут все партизанить. Кто с чем и как сможет.
Да то вже буде називатися - «опіздали»…
Ответ дляЧомучка
А чим мирний договір відрізняється від десятків інших договорів, підписаних і порушених Рашкою?
То ви себе так заспокоююєте?
напишите, пожалуйста, о каких соглашениях речь?
или ссылку на этот международный акт.
это мое мнение, что значит успокаиваю.
использую обычную функцию мозга - думать (мышление).
или ссылку на этот международный акт.
это мое мнение, что значит успокаиваю.
Ответ дляSvetrise
или ссылку на этот международный акт.
это мое мнение, что значит успокаиваю.
или ссылку на этот международный акт.
это мое мнение, что значит успокаиваю.
Ви не в стані загуглити вимоги росії щодо припинення вогню? У вас лапки?
Це не є і нікли не було секретною інформацією, яка виключно мені і доступна, зробіть вже над собою зусілля для різноманіття.
Татьяна-8275• 09 марта 2025
Сначала с большой вероятностью может быть показной радушный приём и повышение в звании.
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
А до чого ту Київ?
ТЦК би в принципі не існувало, якби ваші любі браття-кацапи не почали війну
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
То в чому проблема? Передайте путіну най припиняє війну і ТЦК різко щезне як явище.
Удалено администрацией...
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Я живу в Києві. В моєму оточенні дуже багато чоловіків - друзі, колеги, батьки дитини в класі, чоловіки подруг. Жоден з них не постраждав від тцк. Більше того, жоден з них не мобілізований.
А у вас?
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляішо
яка дурнувата тема і дописувачів в кокошниках як лайна в хліву
Чоловіче добрий, а чого ви хамите на жіночому форумі, а не йдете захищати Батьківщину?
Popeye the Sailor• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...