Хочу на Балі• 09 марта 2025

А що буде з ЗСУ та ветеранами в разі капітуляції?

От припустимо що здалися, як путін мріє. Що буде з діючими та колишніми військовими нашими?
Popeye the Sailor• 09 марта 2025
Ответ дляолена олена
Я живу в Києві. В моєму оточенні дуже багато чоловіків - друзі, колеги, батьки дитини в класі, чоловіки подруг. Жоден з них не постраждав від тцк. Більше того, жоден з них не мобілізований.
А у вас?
Они все у вас тцкуны?
ішо• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляМоpгана
Жахлива тема.
Автор, а у вас особисто ніхто не воює на фронті? От прямо ні брат, ні син, ні сват, ні сусід, ні колега?
Тут же повно жінок, у яких чоловіки на фронті, то звідки у вас особисто стільки жорстокості?
Удалено администрацией...
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Они все у вас тцкуны?
Ні, жодного не знаю такого
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Пряме, прикинь? Не почали б війну кацапи, не виникло б тцк.
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Popeye the Sailor• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 09 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Удалено администрацией...
Magnifique_• 09 марта 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Какое увлекательное чтиво
Спасибо, сохраню ))
Leeloo_aloha• 09 марта 2025
Ответ дляСпілий баклажан
У нас в городе пленные немцы и румыны много что восстанавливали и строили.
В Києві на Дарниці мікрорайон з 2-поверховими будиночками, які будували полонені німці. Прекрасні будинки.
Чомучка• 09 марта 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Удалено администрацией...
ElinaH• 09 марта 2025
Ответ дляLeeloo_aloha
Да, у нас тоже такие, двухэтажные. До сих пор ценятся, только коммуникации надо менять.
Киев_Елена• 09 марта 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Да, возможно после войны как раз военные и будут отстраивать города. Очень много разрушений( кто-то же должен это делать, тем более они останутся без военной работы. Поживем-увидим
Leeloo_aloha• 09 марта 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Я думаю, що хлопці із зсу будуть до останнього снаряду стояти і далі, бо як програємо їх знищать в першу чергу.
Чи як ви думаєте, відкриють кордон і скажуть хлопцям тікайте першими.
Перший втіче зе і єрмак, ніхто про зсу хвилюватися не буде. Ми вже дізнаємося про все,як вони будуть у франції сидіть і розказувати нам, як країну рятувати.
Якщо влада втече, наступить повна анархія, наші кордони не буде кому втримувати. Але одразу ж закриють кордони країни- сусіди. Нікому не потрібні колишні військові.
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляКиев_Елена
У них є інша робота, довоєнна. А відбудовувують вже нехай ті, хто в норі три роки сиділи
ok1904• 09 марта 2025
Ответ дляLeeloo_aloha
Політичний притулок. Чули таке поняття?
Star39• 09 марта 2025
Ответ дляМаргариткаW
ну-ну...
+1 поддерживаю, картинка в тему
Magnifique_• 09 марта 2025
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Саме так. Разом з їхніми чоловіками
Magnifique_• 09 марта 2025
Ответ дляолена олена
Саме так. Разом з їхніми чоловіками
Поддерживаю
Magnifique_• 09 марта 2025
Ответ дляолена олена
Саме так. Разом з їхніми чоловіками
У чоловикив своя работа есть.
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
У чоловикив своя работа есть.
Так у тих, хто воює, також ( дуже у багатьох). Не всі до війни будівельниками були
Olvia1987• 09 марта 2025
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Так, і вони теж.
Magnifique_• 09 марта 2025
Ответ дляолена олена
Я не писала ничего о тех, кто воюет
олена олена• 09 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Я не писала ничего о тех, кто воюет
Я відповідала в пості 198, подивіться на який саме коментарій
123-08df• 09 марта 2025
Руські їх у