барабанщица• 09 марта 2025
Для роботи і прибирання який смартфон обрати
Зараз у мене старий смартфон, вибираю бюджетний Xiaomi, будь ласка, допоможіть. Смартфон потрібен для роботи, навчаннч і фотографувати процес прибирання дому і двору типу було і стало.
Який краще обрати, Xiaomi redmi A3 4/128 GB
чи Xiaomi redmi 13 8/256 GB, можливо хто користувався такими, підкажіть. Буду замовляти по інтернет, не зможу до покупки оцінити. Можливо якийсь інший бюджетний з Ips матрицею порадите.
Результат:
вже голосів:
9 (60%)
Xiaomi redmi 13 8/256 GB
5 (33.33%)
Свій варіант
1 (6.67%)
Xiaomi redmi A3 4/128 GB
Прокачую сідниці• 09 марта 2025
Xiaomi Note13pro5g
8/256
Снимайте в 1080×60 кадров.Отлично будет.
Только именно так,как написано.Там отличие в буковке,и уже другой телефон.
8/256
Хитрый Лис• 09 марта 2025
А3 ни в коем случае не берите. Там ужасное урезанное ПО
И он очень глючный
Марічка• 09 марта 2025
Xiaomi redmi 13 маю від роботи - яке ж воно тупе, вибачте, поки завантажиться, поки побачить сім, поки то се - 5 хвилин кожного разу, і буквально кожного разу при ввімкнені екрана для якоїсь дії.
Видаля не видаляй, купа зайвого ПО те Мі пхає, місце все забити дурнеї, яку не можна видати.
За свої гроші таке купувати?