Радість моя• Изменено 09 марта в 23:14
Помогите! Как рыхлые ляшки сделать упругыми?
Ничего не помогает - ни крем антицеллюлитный, ни упражнения (ни дома, ни в зале шейпинг групповой). С тяжелыми весами не могу приседать, так как проблема в шейном отделе.
П.С. Вес нормальный: 53 кг при росте 163 см.
Однозначно• 09 марта в 23:14
Вес это ни о чем - жир легче мышц.
Процент жира у вас может быть выше чем у женщины на 15 кг тяжелее вас при вашем же росте
ПешитеБесАшипок• 09 марта в 23:17
Якість шкіри це в основному харчування, прибрати переважну більшість жирів та вуглеводів, за декілька місяців буде ідеально
Радість моя
• 09 марта в 23:17
Ответ дляОднозначно
Вес это ни о чем - жир легче мышц.
Я написала вес для тех, кто будет писать о похудении и диетах. У меня и так верх худой (фигура груша, низ тяжелый).
Якось так і живу• 09 марта в 23:19
Ответ дляГуби з філером
Не приседайте. Качайте на сидячих тренажерах и на таком
А что не так с приседаниями?)
Однозначно• 09 марта в 23:19
Ответ дляРадість моя
Я написала, что возможно много жира, сделайте импеданс
Радість моя
• 09 марта в 23:19
Ответ дляШопингмонстр
А скільки часу ви вже займаєтесь в залі?
Безперервно займалася півроку. Але зійшла лише вага, а я і так астенік, коли худну, то дуже худнуть груди, руки, обличчя, нездоровий вигляд. При цьому ляшки як були жирні, так і є, хоч і втрачаєш трохи в об´ємі.
Губи з філером• 09 марта в 23:19
Ответ дляЯкось так і живу
А что не так с приседаниями?)
Все ок. А что?
Якось так і живу• 09 марта в 23:20
Ответ дляГуби з філером
Все ок. А что?
Так вы пишете не приседайте
Радість моя
• 09 марта в 23:20
Ответ дляЯкось так і живу
А что не так с приседаниями?)
Наверное, речь о приседах с тяжелыми весами (штанга, становая тяга и т.д.).
Губи з філером• 09 марта в 23:20
Ответ дляЯкось так і живу
Так вы пишете не приседайте
У автора проблемы с позвоночником.
Якось так і живу• 09 марта в 23:21
Ответ дляГуби з філером
У автора проблемы с позвоночником.
А, все, поняла
Шопингмонстр• 09 марта в 23:21
Ответ дляЯкось так і живу
Поможет много работы. ДОЛГО. А не как тут любят за 2 месяца.
Я один час ходила до тренера, в якої рихлі ляхи. Вона один суцільний мʼяз, навіть колись виступала на змаганнях бодібілдерів чи як там правильно у жінок. Але в неї схильність до рихлих ляшок. Знаю, що раз на тиждень ходить на апаратні процедури
Губи з філером• 09 марта в 23:22
Ответ дляРадість моя
Я себе становой тягой выдавила грыжу в пояснице
Шопингмонстр• 09 марта в 23:22
Ответ дляРадість моя
Ви не розумієте про що мова? Вага може бути нормальна, але мʼязів мало, замість них жир. Тобто співвідношення мʼязи/жир не на користь мʼязів
Радість моя
• 09 марта в 23:24
Ответ дляШопингмонстр
Розумію).
Я для тих писала, хто пише ’їсти на піввідра менше’.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 09 марта в 23:25
В мене такі самі параметри, але проблем не має, бо доводиться багато за день рухатися. . Вважаю все залежить від способу життя. Якщо у вас сидяча робота, то ніякий зал не допоможе.
Альдебаран• 09 марта в 23:27
автор, волшебной таблетки нет
что-то не так в вашей системе питания и\или тренировках
может липосакцию сделать еще
Альдебаран• 09 марта в 23:28
Ответ дляШопингмонстр
это скорее всего дисплазия соединительной ткани
коллагена нет или очень плохо усваивается
Мамин тріль• 09 марта в 23:29
Ответ дляРадість моя
Только массаж и правильное питание, много белка и овощей, правильные жиры.
Иначе никак
Не люблю натовп• 09 марта в 23:29
без вариантов нужен дефицит калорий, Есть нужно на пол ведра меньше. Тогда жир уйдет.
Радість моя
• 09 марта в 23:33
Ответ дляНе люблю натовп
Хаха).
Для вас я писала кое-что в стартпосте и в комментариях 1 и 4)).
Радість моя
• 09 марта в 23:34
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У мене сидяча робота, весь час за комп´ютером.
Невгамовна• 09 марта в 23:40
Я за силові, можна без осьової нагрузки. Головне знайти норм тренера,
До речі важу 54 при зрості 155 і виглядаю далеко не повною
Радість моя
• 09 марта в 23:44
Ответ дляНевгамовна
Бо у вас, мабуть, вже м´язів багато, вони важче.
Щодо тренера, так, був такий досвід. Причому я йому сказала, що у мене те-то і те-то з шийним відділом (проходила лікування у вертебролога). Він сказав ок, але все одно почав мене ганяти і давати вправи з навантаженням на вісь (хоч і не присідання з вагою). Потім спина боліла.
Невгамовна• 09 марта в 23:47
Ответ дляРадість моя
В мене колись була травма коліна, то тренер мене повністю тренував без штанги на ноги і тд. Закачали ми моє коліно за пів року. Тепер навіть не згадую, що щось боліло нестерпно.
Але нажаль тренерів, які знають і можуть дуже мало (
Тому розумію ваш страх