Плету интриги• 10 марта 2025
Вы выходите на прогулку с детьми когда на улице плохой воздух?
Часто мониторю качество воздуха, кажется уже крыша едет. Так хочется просто гулять под солнышком, в любое время, а не только когда качество воздуха хорошее
Накручиваю как хочу• 10 марта 2025
Не выходить,влажный воздух-может быть воспаление лёгких,а сухой может вызвать ОРВИ из-за пересушения ротовой полости
Я на хвилинку• 10 марта 2025
Я живу у Кривому Розі, у нас не буває ’гарного’ повітря. То ж гуляємо завжди.
І я напам´ятаю. Тривожна мати - біда в родині.
Фіфачка• 10 марта 2025
Выхожу, он почти никогда хорошим не бывает. А в квартире что намного лучше. Солнце и хорошая погода улучшают настроение и т.д
Жена сантехника• 10 марта 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Звідки взялося слово напам´ятаю?
Вишнёвая Леди• 10 марта 2025
Коли запах гару і диму, ні, і сама не можу гуляти з таким повітрям, через 10 хвилин починає боліти голова.
Мелочунь• 10 марта 2025
Ответ дляНапланетянка
Для меня открытие,что люди мониторят воздух.
Я вообще не слежу. Живу обычную жизнь. Если «за бортом» плохой воздух, то он и в квартире. Так какая разница, где быть?
ПадаюВреверансах• 10 марта 2025
Педіатр, в яуої доньці рік, так казала.
Звичайнр, я б мала вам сказати не ходіть, бо це шкідливо, але знаю як з дитиною важко вдома, тому діждатись, щоб трохи покращився показник, наприклад до вечора і асе одно вийти погуляти хлч на 30 хв.
Але иак щоб цілий день на вулиці, то звісно ні
60 метрів сметани• 10 марта 2025
Дивлячись наскільки поганий, коли прям воняє якоюсь гидотою, то звичайно ні
Напланетянка• 10 марта 2025
Ответ дляМелочунь
Что вообще такое плохой воздух, следствие пожара, выбросы откуда-то,чем это измеряется?
Начальник Анонимов• 10 марта 2025
Ответ дляНапланетянка
Вимірюють концентрацію зокрема, аміаку, формальдегіду, оксиду азоту й вуглецю, діоксиду азоту і т.д. І є прийняті норми, якщо вище показники - то вони впливають на здоров´я людини. Є ж карта онлайн. В містах стоять станції чи як вони називаються. Їх багато, у нас, наприклад в кожному районі майже вони.
Напланетянка• 10 марта 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Типа такого? Никогда не обращала внимание
Начальник Анонимов• 10 марта 2025
Ответ дляНапланетянка
Так
Я на хвилинку• 10 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Звідки взялося слово напам´ятаю?
Ви вже забули? А я вам напам´ятаю.
Янукович)))
Чижик Пижик• 10 марта 2025
Ответ дляНапланетянка
Коли починається страшна кропивянка при виході на вулицю, то доводиться.