Весела пiсенька• Изменено 10 марта в 08:05

Чи вітали ваші діти окремо від себе вчителів з 8 березня?

У нас був карантин, лише сьогодні пішли до школи. Я нічого не передавала. Комітет вирішив цукерки і вино, бо вона дуже проти квітів. А мені дивно, всі з квітами, а наші вчителі молодших класів без квітів.
Отже, я нічого доньці не передала, а мама накрутила мене що треба було.
У нас дійсно клас, що часто від себе окремо несуть. Але ж сьогодні 10.. не знаю
Результат:
вже голосів: 84
49 (58.33%) Лише від класу загальний
18 (21.43%) І від себе також
17 (20.24%) Результати
автор Весела пiсенька • 10 марта в 08:07
Дуже проти квітів не вчитель, а голова комітету.
Пушап Мі мі• 10 марта в 08:08
Дочь каждый год дарит конфеты от себя. Сама так решила когда то давно. Сама покупает за свои карманные.
Кондуктор трамвая• 10 марта в 08:08
Ми і від класу не вітали
Кундалина• 10 марта в 08:09
Аякже, 100 євро в конверті .
автор Весела пiсенька • 10 марта в 08:09
30% вітали від себе, це кожен 3 тій…
Шкодую що не передала. Ех..
Ищу Аленя• 10 марта в 08:09
Ответ дляВесела пiсенька
Повірте вона спілкується з вчителькою і не просто так проти.
Ответ дляКундалина
Аякже, 100 євро в конверті .
Жартуєте, сподіваюсь
Каркуша Клара• 10 марта в 08:09
Ви сильно заморочились. В класі здали по 50 грн на привітання, на тому і все.
Кундалина• 10 марта в 08:09
Ответ дляВесела пiсенька
Жартуєте, сподіваюсь
Ні, звичайно.
Пушап Мі мі• 10 марта в 08:10
В этом году по моему даже от класса не было поздравления . Проверила - ни в чате нигде нет о том что бы поздравить классную.
Коплю на груди• 10 марта в 08:10
Цветочки дарила, у нас учитель очень любит цветы, еще 7го числа поздравляли. Никаких шикарных букетов не дарю, 5 тюльпанчиков взяли. Ей приятно, мне не накладно)
Я вся ваша• 10 марта в 08:11
Від класу дарували великий букет тюльпанів. Він себе для чого? Щоб показати що ти сраколиз? То вона і так таких знає
автор Весела пiсенька • 10 марта в 08:11
Ответ дляЯ вся ваша
Це так гарно великий букет тюльпанів. А у нас без квітів
Аноним_Русалка• 10 марта в 08:11
Купили общий хороший подарок от класса, от себя ничего не дарю, зад учителям не заношу как некоторые
Всміхайлик• 10 марта в 08:12
Автор, пора понять,что ваш ребёнок никому не нужен,сколько бы вы не носили подарков. Я постоянно раньше всех поздравляла. И от класса, и от себя, и тренеров и учителей. А потом ребёнка ’выбрасывают’ как вещь ненужную. Просто отказались от детей,потому что не хотели с ними возиться. Заработать только на них предварительно не забыли. И дальше продолжают зарабатывать. Куда ре пойди везде разводят, а платишь и даришь нормально. Поэтому теперь только группа/класс. Т.к большинство волнует только коммерция.
автор Весела пiсенька • 10 марта в 08:13
Ответ дляАноним_Русалка
Я деколи даю, деколи ні. На Нр діти придумали в руки насипати шоколадки. Десь таке відео бачили.
А тепер нічого не придумали от і думаю, чи не буде доньці незручно
Коплю на груди• 10 марта в 08:14
От класса всегда поздравляем шикарным букетом и конвертом, отдельно очень многие поздравляют, кто цветами, кто конфетами, кто подарками. У нее еще и др будет на этой неделе, тоже будет общий букет и многие принесут от себя что-то.
Папина дочка• 10 марта в 08:14
Привітали лише класну від усього класу і все
автор Весела пiсенька • 10 марта в 08:14
Ответ дляВсміхайлик
Взагалі не в тому справа. А в тому що інші принесуть, а моїй буде незручно.
Я могла хоч спитати чи хоче вітати вчительку
Я щось протупила. На день вчителя наче вітала., не пам’ятаю
Молчалка• 10 марта в 08:18
Ответ дляКондуктор трамвая
Ми і від класу не вітали
Треш
КрестьянинДиор• 10 марта в 08:32
У нас в ліцеї заведено, що скидаються всі класи на свята і вчителям закуповують в учительські запаси кави, чаю і смаколиків. Квіти - по бажанню самостійно і яким хочеш вчителям, але директор і вчителі, вже вкотре, просять суму, яку збираємось витратити на квіти - задонатити.
Кумедний ґудзик• 10 марта в 08:47
Я всегда спрашивала у детей - хочешь поздравить или нет. Обычно они класса с третьего уже сами проявляли инициативу, сами выбирали чем поздравлять - конфеты, цветы, открытка, иногда если было время, заморачивались с чем-то интересным, обычно все простое по максимуму. Сейчас не поздравляли - сыну не нравится его классный руководитель, какой смысл ее поздравлять, а дочке не актуально. Но всегда любые поздравления от себя - только желание детей, а не мои. Хотя обычно если ребенок в восторге от учителя и мне хочется сделать ей что то приятное и подарить милый презент)
Всміхайлик• 10 марта в 08:49
Ответ дляВесела пiсенька
Ну,если переживаете за это и не на работе, то подвезите подарок. Ещё утро. Поздравит на перемене.
Аннуитет• 10 марта в 08:59
Завжди дарувала подарунки від себе вчителям, які дійсно викладались. Але в цьому році вітаю лише класну і то коробочкою цукерок. Не бачу від вчителів ентузіазму навчати, тому і я не буду напрягатись,
Каляка маляка• 10 марта в 09:29
Мого варіанта відповіді немає. Від класу НЕ вітали. У батьківському чаті проголосували, що не вітаємо. Класний керівник чоловік, а вчителів жінок не вітаємо. Син привітав від себе 5 вчительок, які йому подобаються, 4 в пʼятницю і 1 сьогодні. Це його особиста ініціатива.
Слобожаночка• 10 марта в 09:36
Ответ дляВесела пiсенька
Але за вино і цукерки... Вона там при тямі взагалі?
ЗаведУющая• 10 марта в 09:37
Ответ дляВесела пiсенька
Ну то собі хай не купляє, вчителька при чому?
Хата на мати• 10 марта в 09:47
В теме накануне 8 марта все орут, что пережиток совка и когда скажешь, что просто праздник Весны, то ты и кацапка, и совкодрочер и чемодан, вокзал… И третий день дурдом с цветами и подношениями на форуме. Это раздвоение личности у людей или как?

Не знаю что РК дарил, даже не интересно. Деньги сдаю сразу на год и больше не вникаю.
МУСЯкомарова• 10 марта в 09:53
Ответ дляКундалина
Аякже, 100 євро в конверті .
Щось продешевили
Доктор Хаос• 10 марта в 10:22
Ответ дляКаркуша Клара
У нас по 350