Кундалина• 10 марта 2025
Хто зміг завагітніти з нерегулярним циклом 40-90 днів?
Кому вдалося і як лікувались?
Кундалина
• 10 марта 2025
Ответ дляЖертва интернета
у мене немає СПКЯ, овуляції є свої, навіть по дві в циклі і як їх відчуваю. ну ніяк я не вагітніла. вирішила купити борову матку, пропила 3 дні, далі страшні болі в животі( залишила її, овуляції не відчувала, думала -прольот. а ні, вагітність настала, по узд було 2 жовтих тіла, тобто, 2 овуляції
Двійнята в результаті?
Жертва интернета• 10 марта 2025
Ответ дляКундалина
Двійнята в результаті?
ні, 1 плід. але ось таке мені дала та матка борова, правда на 3 дні змогла попити її. але у мене у самої є овуляції. але нічого не виходило, від слова-абсолютно. може трава дала ще якісь гормональні збої чи дії, одразу вийшло, хоча я мало в то вірила
Жертва интернета• 13 марта 2025
я підписана на групу, там правда інші проблеми, але є дівчата з СПКЯ, сьогодні одна написала що після 7 років спроб завагітніла на інозитолі. можу дати посилання
Кундалина
• 13 марта 2025
Ответ дляЖертва интернета
Якщо неважко, буду вдячна
Жертва интернета• 13 марта 2025
пишіть там, задавайте запитання все, що вас цікавить. там є лікарі, в групі, розглядають аналізи
Кундалина
• 13 марта 2025
Ответ дляЖертва интернета
Дякую