Альфред Шнитке• 10 марта в 09:55
Вы бы купили сейчас дом в Киевской области?
Или не стоит делать сейчас такие покупки?
Затишне кубло• 10 марта в 09:57
Смотря что за дом, последние ли деньги. Если по хорошей цене то купила б
маска Ілона• 10 марта в 10:01
В нас навкруги купують, будують, сотні тисяч $ в ремонт вбухують. Я б зароблені не вкладала, а якщо дурно дісталися, то можна.
Моя улюблена страшко• 10 марта в 10:02
А что Вас смущает. Живу в Киевской области. 20 км от Киева.
А Вы где рассматриваете покупку?
Альфред Шнитке
• 10 марта в 10:03
Ответ дляЗатишне кубло
Цена неплохая.
И вариант мне по душе
Затишне кубло• 10 марта в 10:03
Ответ дляАльфред Шнитке
Цена неплохая.
И вариант мне по душе
Тогда я б взяла
Потужна махіна• 10 марта в 10:04
Ответ дляЛюблю пиво
Угу. Особливо з боку Бучи і Ірпеня
З боку Броварів чи Обухова
На паровозе• 10 марта в 10:05
Дивлячись де. За Українкою в сторону Канева так. В інших місцях навряд.
маска Ілона• 10 марта в 10:05
Ответ дляПотужна махіна
З боку Броварів чи Обухова
Та нема різниці, всі боки зараз веселі.
маска Ілона• 10 марта в 10:06
Ответ дляНа паровозе
А тоді сенс, то далеко? Тоді вже десь на Полтавщині, Черкащині.
Бабо-лебідка• 10 марта в 10:07
Дивлячись які мала би доходи і гроші. Якщо це сума для мене не остання то купила би. Якщо на останні гроші чи в кредит то до кінця війни нічого б не купувала в Україні. Невідомо як все складеться і чи не потрібно буде виїжджати назавжди
вкрации• 10 марта в 10:08
Ответ длямаска Ілона
ну от і бачим, куди вся допомага ота ділася...
- (зріз суспільства.)
бо прості люди спочатку подумають, чи тратити кревнозароблені,чи тримати на чорний день зараз.
Альфред Шнитке
• 10 марта в 10:09
Ответ дляМоя улюблена страшко
А Вы где рассматриваете покупку?
30 км от Киева
На паровозе• 10 марта в 10:10
Ответ длямаска Ілона
Година їзди від Києва далеко?
Я добираюсь на роботу з Лісового довше ніж з села. Я вже мовчу про тривогу, коли все тупо стає. І з села ми їдемо, а ЛБ тупо стоїть.
Альфред Шнитке
• 10 марта в 10:10
Ответ длявкрации
- (зріз суспільства.)
Именно так.
Потому что впереди неизвестность
лаМпочка• 10 марта в 10:10
Ответ дляАльфред Шнитке
Попался хороший вариант
Що ви з ним будете робити?
На паровозе• 10 марта в 10:13
Ответ дляАльфред Шнитке
Жить
Ви не пишете де саме, тому аналізуйте на скільки там бойова сторона і наскільки при повторному наступі можна знов попасти в окупацію. Я б точно не обирала Броварський і Бориспільський напрямок і Буча з Ірпенем і Фастів.
На паровозе• 10 марта в 10:14
Ответ дляPrervana
Плюсую за условный Ржищев и Халепье
Я саме про Ржищів і пишу. Я тут хоч жити і дихати можу. Влітку взагалі балдеж. Дніпро, кручі. Спокій.
На паровозе• 10 марта в 10:17
Ответ дляPrervana
Классные там места, да
Особливо коли ти тут народився і виріс, то це особливий кайф.
маска Ілона• 10 марта в 10:19
Ответ дляНа паровозе
Година їзди від Києва далеко?
Звісно, що далеко. Так раз поїхати погуляти раз в тиждень-два в Київ, а для щоденної прив´язки немає сенсу.