Кучерявочка• 10 марта в 10:37

Барабани для початківця - електронні, педи - дайте пораду

Власне, це сталось, син пішов вчитись грати на барабанах. Тепер потрбно купити щось додому, щоб відпрацьовувати. Барабанна установка справжня буде згодом, якщо все буде добре і добудуємо власний дім, вже є там місце для цього добра. Та поки ми в квартирі . Порадьте , у кого діти займаються, я бачу скільки є всього на ринку і просто розгублена. Що купити , що не варто, ваші рекомендації.
Впевнена, що тема буде не надто популярна, бо думаю, що небагато барабанщиків тут, проте дякую за поради усім, хто відпише.
В танке• 11 марта в 23:19
Так жаль, что никто не ответил(( мне тоже интересна эта тема, сын просит, но я не понимаю, насколько прям сильно громко звучит установка, если ее использовать только в дневные часы... Думала о цифровой, но пишут, что это очень разные вещи, и потом сложнее переходить на обычную
автор Кучерявочка • 14 марта в 15:37
Ответ дляВ танке
Купила звичайний тренувальний пед зі стійкою. Завтра підемо до вчителя з ним, розкаже що і як правильно. Але тихо вистукує ритми, дивлячись відео в ютубі. Є сенс в такій штуці, руки точно розробить і натренує- кисті. А далі будемо думати чи установку чи електро. Можливо переїдемо за місто в будинок - тоді вже будемо вирішувати це питання.