Бубль Гум)• 10 марта 2025

Аб цефма?

Це хороший аб? Виписали на 5 днів, підозра на гайморит, бак синусит. Прифронтова зона, тут нема як робити КТ , МРТ. Температура 37 тримається.
Кажуть вялотягнуче якесь запалення. Так як проблема в носі, то синусит або гайморит.
Скажіть 5 днів то не мало?
Ніяк не вилікую закладеність носа?
Виписали на 5 і сказали цього достатньо буде. Дійсно то не мало, дякую та температура 37, вже тиждень
Вишиванка• 10 марта 2025
антибіотик з групи цефалоспоринів ІІІ покоління
Мовчу, але хочу• 10 марта 2025
Гарний антибіотик, третє покоління антибіотиків, він широкого спектру дії, його призначають і тим, в кого алергія на пеніциліни
автор Бубль Гум) • 10 марта 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Дякую. А 5 днів дійсно буде достатньо. ? Бо я завжди приймала 7-10 днів, не менше
автор Бубль Гум) • 10 марта 2025
Ответ дляВишиванка
Це добре ?
Мамина корзиночка• 10 марта 2025
Приймайте, через 5 днів буде все добре
автор Бубль Гум) • 10 марта 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Приймайте, через 5 днів буде все добре
Дякую, надіюсь ніс стабілізується і температура також