Все до блиску• 09 марта в 10:59

Набряк носовий

Був вірус, соплі кашель. Все майже пройшло. Але набряк носа залишився,
Капала отривіном 5 днів, тепер поміняла на називін. Все одно вранці і на ніч закладає сильно носа. Після розблокування каплями, соплів немає. Лише набряк.
Чим допомогти дитині, температура в межаж 36,6-37 тримається весь цей час.
Думаю вже може піти до лора, може якийсь гайморит? Педіатр каже зачекати, все пройде.
Нічний дожор• 09 марта в 11:02
Вік?
Дивне створіння• 09 марта в 11:02
Ви вже занадто довго капаєте, від і набряк
Самохвалова• 09 марта в 11:08
Багато крапали, від цього і набряк
автор Все до блиску • 09 марта в 11:15
Ответ дляНічний дожор
Вік?
13 років
Ms. Скромность• 09 марта в 11:16
Нам, допомагає Сінкпрет в пігулках
автор Все до блиску • 09 марта в 11:16
Ответ дляСамохвалова
Багато крапали, від цього і набряк
А що робити ? Вона ж не може дихати нормально?
Ms. Скромность• 09 марта в 11:16
Сінупрет
автор Все до блиску • 09 марта в 11:17
Ответ дляMs. Скромность
Сінупрет
Скільки за 13 років не давала , ніразу не бачила ефекту
Ms. Скромность• 09 марта в 11:19
Ответ дляВсе до блиску
По 2 пігулки 3 р на день. От бачите, а нам всім ,допомагає. Тому, ту поради слухати.. Може, в неї алергія? То спробувати Едем. Але, з лікарем, звичайно, краще порадитись
Нічний дожор• 09 марта в 11:21
Ответ дляВсе до блиску
Спробуйте Сінулор.
1 т 3 р день, за 30 хв до їжі.
Ирина_Б_• 09 марта в 11:21
давайте антигистаминное, снимит оттечность
автор Все до блиску • 09 марта в 11:28
Ответ дляMs. Скромность
Давала протиалергічне не допомагає
Ms. Скромность• 09 марта в 11:41
Ответ дляВсе до блиску
Давала протиалергічне не допомагає
Можливо, до іншого лікаря сходіть.Почути думку іншого лікаря, буває корисно.Головне- діагноз, а не капати постійно. Проходили ,через всі ці негаразди лорні... Одужуйте.
автор Все до блиску • 09 марта в 11:42
Ответ дляMs. Скромность
Дякую.
Се ля ві• 09 марта в 16:54
Флікс
автор Все до блиску • 09 марта в 17:30
Ответ дляСе ля ві
Флікс
До речі колись ним пшикали, він допоміг. Але там же треба вроді довго пшикати , до місяця, так?
Се ля ві• 09 марта в 17:49
полегшення наступає через декілька днів, я дітям пшикала до двох тижнів