хутряна володарка• 10 марта 2025

Я "жадна" грошей

Часто буває, що я працюю без вихідних (можу навіть кілька місяців так робити). Роблю це тому, що в мене постійних страх, що не буде грошей, чим платити за оренду, що купити їсти, а також бажання вирватись з бідності, в якій я народилась. Ми всі в 4: мама, тато, я, брат жили в одній кімнаті, грошей особливо не вистачало, харчувались дуже скромно, на випускний ні я ні брат не пішли, бо не було грошей. Вчитись пішла лише я, і те тому, що вступила на бюджет. В мене страх жити так, як жила раніше. Як цього позбутись?
Весела моль• 10 марта 2025
Я тоже такая была.
Потом подзаработала и постарела).
Это пройдёт со временем, вы просто не сможете всю жизнь работать без выходных
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 марта 2025
бедность в голове
автор хутряна володарка • 10 марта 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
бедность в голове
Є таке((
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 10 марта 2025
Ответ дляхутряна володарка
Є таке((
тому змінюйте ставлення перш за все до себе, а потім до грошей
Алина-1240• 10 марта 2025
Жить реальностью и трать на себя,прошлого уже нет,а будущее может не наступить.заработали-тратьте на свои нужды
автор хутряна володарка • 10 марта 2025
Ответ дляВесела моль
Я тоже такая была.
Потом подзаработала и постарела).
Так живу з 18 років (зараз мені 25)
Крию матом страшно• 10 марта 2025
А на что деньги тратить,если вы все время на работе
Сливочная пенка• 10 марта 2025
Ответ дляхутряна володарка
Є таке((
Яку подушку назбирали?
Сливочная пенка• 10 марта 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А навіщо? Автор молодець
Ну нехай травматичні обставини стали поштовхом.
Але вона круто тримається
Сливочная пенка• 10 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Ви серйозно? То може не потрібно на житло накопичувати чи здоров´я не треба берегти? Бо завтра не наступе?
Алина-1240• 10 марта 2025
Ответ дляСливочная пенка
Надо,но в разумной мере
Сливочная пенка• 10 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Надо,но в разумной мере
Так автор як раз таки поступає розумно вона накопичує стартовий капітал.
Вона молода, здорова. Коли як не зараз
Тундиринда• 10 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Все тратить ?
Покращена• 10 марта 2025
ключевое в описании - ’у меня страх..’
вот со страхом - это к психотерапевту
Алина-1240• 10 марта 2025
Ответ дляСливочная пенка
Вона молода, здорова. Коли як не зараз
А когда как не сейчас вкусно питаться,сьездить куда то,сходить,одежек купить?))))думаете в старости приедет волшебный автобус и к морю вас повезет?)
Алина-1240• 10 марта 2025
Ответ дляТундиринда
Все тратить ?
Ну если у вас осталось после трат на нормальный средний уровень жизни,откладывайте)
Сливочная пенка• 10 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
У автора зараз по іншому мозок працює.
Річ в тому, що в неї настільки великий страх бідності. Що поки вона не накопичить певну сумму, витрати на себе будуть причиняти їй страждання і відчуття провини.
Ви не повірте, але кожен раз коли вона кладе в шкаиулрчку чергові 100 долларів, вона отримує неймовірне задоволення
Шмоточницаца• 10 марта 2025
Ответ дляСливочная пенка
А навіщо? Автор молодець
Але вона круто тримається
Большой вопрос.... Высокая вероятность, что это перейдет в тотальную экономию на себе - трусы 10 лет, носки заштопаные и т.д....
Алина-1240• 10 марта 2025
Ответ дляСливочная пенка
У автора зараз по іншому мозок працює.
Ага,только потом шкатулочку автора поделят родственнички,а автор и жизни то не видала)))вот в чем фокус
Покращена• 10 марта 2025
Ответ дляСливочная пенка
У автора зараз по іншому мозок працює.
автор на прямом пути к неврозу, если еще не там
Метелик• 10 марта 2025
Ответ дляхутряна володарка
Так живу з 18 років (зараз мені 25)
Какая у вас ЗП ? Есть муж ?
Спішу - перекидаюсь• 10 марта 2025
Автор, я теж так впахувала у вашому віці. В 28 придбала квартиру. Але на мене дуже повпливало спікування з вимушеними переселенцями в 2014р, коли я приносила допомогу їм у центр підтримки. Зрозуміла, що матеріальне можна втратити в одну мить і треба все-таки мати і щось для душі - якісь хороші спогади. Тому все ж витрачала частину грошей на подорожі.
Десь так, але...• 10 марта 2025
Працювати без вихідних надовго не вистачить вас. Думайте, як збільшити дохід і зменшити кількість затрачуваного часу. Я трохи старша за вас, шляхом заощадження на всьому поспіль за 3 роки придбала квартиру. Але працювати я могла лише 9 днів до ряду, хоча б раз на 5 днів повинен бути вихідний
автор хутряна володарка • 10 марта 2025
Ответ дляМетелик
Какая у вас ЗП ? Есть муж ?
30-35, чоловік є
Метелик• 10 марта 2025
Ответ дляхутряна володарка
30-35, чоловік є
Тогда своё откладывайте, муж пусть содержит семью и будет у вас подушка, чтоб были спокойны
автор хутряна володарка • 10 марта 2025
Ответ дляМетелик
Чоловік не хоче, у нас 50/50. Хоча заробляє тисяч 70
Язикувата Хвеська• 10 марта 2025
Ответ дляСливочная пенка
Вона молода, здорова. Коли як не зараз
Ну так, накопичує, підірвавши здоров´я🤦‍♀️
Краще себе берегти, потім лікування дорожче вийде...
Метелик• 10 марта 2025
Ответ дляхутряна володарка
А у него какая ЗП ?
Вы на берегу не договорились, прежде чем замуж выйти ?
автор хутряна володарка • 10 марта 2025
Ответ дляМетелик
А у него какая ЗП ?
Було 50/50 ще коли обоє мало заробляли, так і залишилось. У нього приблизно 70
Язикувата Хвеська• 10 марта 2025
Ответ дляхутряна володарка
Нащо вам такий чоловік? А по дому як обов´язки розподілені?