Янка-угомонись• 10 марта 2025
Как вам платье?
Хлопок
Результат:
вже голосів:
35 (44.87%)
Ок, брать
33 (42.31%)
Не ок, не брать, ждать лето
10 (12.82%)
Результаты
Чекаю завтра• 10 марта 2025
такая расцветка - - сразу плюс 5-10 лет к паспорту, просто имейте в виду
Булку Дай• 10 марта 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Так. Натомість квіти на світлому фоні не мають такого ефекту і зараз дуже актуальні.
Янка-угомонись
• 10 марта 2025
Ответ дляБулку Дай
Мне как то не попадалось такого плана светлое.
Если б было светлое то обязательно б заказала.
Думаю это заказать, если не понравится, то верну.
ВільнаНазавжди• 10 марта 2025
Залежить від типажу. Мені таке не пасує, треба дивитися як вам. Саме плаття - гуд
Бабця в мештах• 10 марта 2025
Мені здається такий колір підійде тільки струнким молодим дівчатам, як на фото. А хто вже не юнний, або якщо фігура не ідеальна додасть віку і кг.
МатьЧасть• 10 марта 2025
Гарна сукня. Можна і на літо і на весну осінь з чорними колготками і важкими чоботями.
Калинові вуста• 10 марта 2025
Мені подобається з тієї колекції рубашка в квіточки). А сукня саме ця ні.
Пи.си. Я люблю квітковий визерунок) і на темному фоні теж. Але Ця виглядає халатом.
Кубик Рубика• 10 марта 2025
Не подобається.
Подобається квітковий принт на будь-якому фоні, тому справа не в цьому. Дуже наляпано. Є кращі сукні, тому навіщо носити гірші. Навіть у вас в шафі, думаю, висить краща цієї)