Голубая фишка• 10 марта 2025

Некрасивая Белоснежка 2025, а вам как?

Сама девушка красивая, но в этой роле смотрится некрасивой. вот такие дела.
Результат:
вже голосів: 110
54 (49.09%) Некрасивая
46 (41.82%) Красивая
10 (9.09%) Я гей
Ні грама• 11 марта 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
А ви усвідомлюєте як собі бачать найгарнішу Білосніжку чи Русалоньку чорношкірі малюки?
Саме темношкірою. З кудрявим волоссям і пухкими вустами. Бо так виглядає найулюбленіша для них жінка - їхня мама.

То що тепер, через обмеженість ось таких от людей давайте позбавимо іншим побачити такого персонажа, як вони хотіли б?

Вам замало версій цих фільмів? Оберіть ту де вам подоба героїня, в чому проблема?
Нет не видят они так Белоснежка (белую как снег) немку темнокожей.
И русалочку тоже, скорее всего представляют артель из мультфильма
Ні грама• 11 марта 2025
Ответ длялаМпочка
А страдания азиатских детей Вас не беспокоят? Где, где же Белоснежки и Золушки с внешностью их мам?
Кстати, на роль Белоснежки вполне подошла бы по описанию кореянка))
Ні грама• 11 марта 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Щойно відзнімете - і будуть. Вам не набридло ще цирк влаштовувати?
Доросла тітка сидить цілий вечір обурється як посмів казковий персонаж її очікуванням не відповідати.
Он не соответствует описанию многих людей, о чем говорит судоходные попытки Диснея отбелить ее на постерах, перерисовать гномов и хоть как-то спасти проект