Admin• 11 марта в 11:12

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
SantaMonika• 11 марта в 11:15
тут половина давно один в одного в блоці, так і спілкуються самі в своїх темах
ПадаюВреверансах• 11 марта в 11:15
А що робить тим, хто в довічному анонімному бані?
Доречі, як з нього вийти?
Ксенияяяяя• 11 марта в 11:18
Дурня якась
SantaMonika• 11 марта в 11:21
Приберіть ботів, так і залишаться друзі 🤗
КокоСина• 11 марта в 11:21
А можна зробити розділ ’Приватно у колі матрьошок’ і хай собі там варяться окремо у своєму котлі?
чаревна• 11 марта в 11:23
Есть личка, чем не приват.
А потом эти новые правила с баном, кто то забанил, создал тему, а ты читаешь, а ответить не можешь, тоже какая то ерунда.
Можно любую тему проталкивать и не дать оппозиции высказаться в ней
Heksa• 11 марта в 11:25
Нарешті можна буде поспілкуватися на політичні теми без матрьох і ботів.
Дашенька из Киева• 11 марта в 11:27
Я не зрозуміла а який сенс в темі в якій буде видно лише назву і перший пост... Це все одно що створити тему і потім її одразу закрити. Навряд чи масово в людей буде сотня ’друзів’....
SantaMonika• 11 марта в 11:29
Ответ дляДашенька из Киева
Тихо сам з собою я веду бесіду 😂
kuskus• 11 марта в 11:29
Після історії з Масьою бажаючих буде не багато
Mondays Child• 11 марта в 11:32
Таким образом условная маня (мы все знаем ее) сможет создать тему в разделе политика под анонимом и запретить комментировать всем, кроме своих же клонов, простите друзей. Идеально. (на самом деле нет)
Алесс• 11 марта в 11:34
Снимите пожалуйста анонимный бан.
Спасибо🌷🌷🌷
Алесс• 11 марта в 11:36
В мене нема запита на дружбу🤔
завитушка• 11 марта в 11:38
Ну тепер тут російська пропаганда розгуляється з новою силою -одна створює тему, подружки підспівують, всі інші коментувати не можуть. Зашибісь Ви там оце все придумали.
Ксенияяяяя• 11 марта в 11:39
Ответ длязавитушка
Мабуть с трампом порадились
завитушка• 11 марта в 11:39
Ответ дляКсенияяяяя
Мабуть с трампом порадились
Були такі думки)
ТайТаке• 11 марта в 11:40
Шось таке. Ниачем.
Атланта• 11 марта в 11:44
Ответ длячаревна
Есть личка, чем не приват.
Чтоб не уходили в телегу и не создавали свои группы на других площадках
Атланта• 11 марта в 11:44
Ответ дляПадаюВреверансах
Доречі, як з нього вийти?
Это же как сильно надо было нагрешить🤔
irina _d• 11 марта в 11:44
Ответ дляАтланта
Как-то поздновато спохватились)
irina _d• 11 марта в 11:47
Сидишь такой, общаешься в кругу друзей, расслабился, хрясь- бан прилетел
чаревна• 11 марта в 11:47
Ответ дляАтланта
Сюда приходят за общением, убить время, за советом.
Ошибка была сделать блок
Макака Джо• 11 марта в 11:48
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 11 марта в 11:49
Ответ длязавитушка
А сейчас разве не так? Забросили в блок и общаются))))
Вариант -создавать параллельно тему.как некоторые и делают
Макака Джо• 11 марта в 11:49
Ответ дляАлесс
Снимите пожалуйста анонимный бан.
Спасибо🌷🌷🌷
А так можна було?)
Алесс• 11 марта в 11:50
Ответ дляМакака Джо
А так можна було?)
Хз🤔
На новий рік писали дівчата,їм знімали
a.ostroverh• 11 марта в 11:51
Не надо делать нам как лучше
Верните нам как хорошо
Сестры Гримм• 11 марта в 11:55
Ответ дляАлесс
Хз🤔
На новий рік писали дівчата,їм знімали
Сьогодні всесвітній день сантехніка. Знімуть тільки сантехнікам.
Алесс• 11 марта в 11:56
Ответ дляСестры Гримм
А когда всемирный день советчиц? Хочу,чтоб мне сняли бан😂
irina _d• 11 марта в 11:59
Ответ дляСестры Гримм
Ну, сегодня ещё день признания директоров похоронных бюро и гробовщиков.
Так что круг возможно помилованных чуть шире