Admin• 11 марта 2025

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
SantaMonika• 11 марта 2025
Ответ дляVlada-Maria
роздруження буде платним))))
А через дію?

Vlada-Maria• 11 марта 2025
Ответ дляfrumoasa17
Проти одного вже відомого бота це не допоможе, якщо є на номери, то і на реєстрацію буде. Відрубаєш одну голову, а виростає 3
... або є технічна можливість плодитись, ой, реєструватись, без нових номерів)
Vlada-Maria• 11 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
А через дію?
тільки через тцк і влк
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляVlada-Maria
роздруження буде платним))))
Перш ніж писати, може варто перевірити?
Видалитися з друзів можна самостійно в будь-який момент.
Стешк@• 11 марта 2025
Ответ дляМамуліни смаколики
У меня и ПРО нет, нафига мне эти ваши дружилки.
Тільки VIPи можуть вступити в цей клуб
Розділення на багатих/бідних, вимагаю рівноправ´я!

Насправді, мені було б цікаво, але платити? Можливо, якби місяць був пробним, щоб зрозуміти - потрібно, ні?
Vlada-Maria• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Перш ніж писати, може варто перевірити?
А гумор вже теж тут під забороною?
СвітланкаОК• 11 марта 2025
Ответ дляirina _d
Предложите админам ввести платную услугу ’ снятие бана’
Тоді треба буде наймати вантажівку для кешу 😂

Незламна• 11 марта 2025
Ответ дляPrervana
А как запрос на дружбу отменять? Ткнула в ожидании, что можно отменить запрос. Отменить не нашла. Дружить с анонимом не собиралась, чисто проверка новых возможностей
А всьо, треба зважено ухвалювати рішення, а не тикать бозна куди)
Без_паніки• 11 марта 2025
Ответ длязавитушка
Ну тепер тут російська пропаганда розгуляється з новою силою -одна створює тему, подружки підспівують, всі інші коментувати не можуть. Зашибісь Ви там оце все придумали.
і враховуючи масовість ботів, буде складатись враження, що це думка більшості, а насправді просувається одна теза пропаганди (хоч російської, хоч нашої провладної).
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляБез_паніки
Так если темы будут закрытыми для основной массы.кто там увидит какую думку там обсуждают?
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляСтешк@
Це обов´язково? Хник...
Сама крайня праворуч вкладка
olga_lk• 11 марта 2025
весь смысл этого форума в анонимах, с друзьями можно и в ФБ и ТГ поболтать, потеряете аудиторию
Без_паніки• 11 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
если комментарии будут скрыты, тогда это вариант.
freedom_2015• 11 марта 2025
Ответ длячаревна
Есть личка, чем не приват.
А потом эти новые правила с баном, кто то забанил, создал тему, а ты читаешь, а ответить не можешь, тоже какая то ерунда.
Можно любую тему проталкивать и не дать оппозиции высказаться в ней
а хто сказав ,що це не мета ?
автор Admin • 11 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Дякую за розуміння. Все так.
А то дехто ще навіть не пробував, але всі вже суперфахівці і вже знають, що і як є і буде. Цей формат не для глобального використання, а для деяких ситуацій.
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляБез_паніки
Ну я так поняла.что да
Или это не так? Смысл тогда в частных темах.если они в доступе к чтению? Сейчас аналогично же делают.поблочив и обсуждая со своим кругом. Вот тут да.создаётся иллюзия думок
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Дякую за розуміння. Все так.
Да
Единственное есть
Допустим
Как вариант
Создаётся тема закрытая.в ней создаётся единая линия и потом выбрасывается на сторонний ресурс скринами и ссылками ’смотрите как в Украине думают’
Но это и сегодня можно делать с темами.где неугодные в блоке
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляАлесс
А когда всемирный день советчиц? Хочу,чтоб мне сняли бан😂
29 февраля
Ирина-bbd0• 11 марта 2025
Кстати в таких закрытых темах.если политота.то не будет отрицательных смайлов как сейчас
А сердечки и цьомики на ’нужно сдаваться’ русские братия
Сейчас при блоках это невозможно и нет иллюзии.что украинцы все ЗА
Я за политику это говорю ибо сейчас для нас всех это актуально
Частности.здоровье.красота это не болезненно

AnnaOst• 11 марта 2025
Ви замахнулися на хліб цукерберга? Ідея гарна
BLUE_SKY• 11 марта 2025
форум перетворюється на соцмережу?
викреслюємо
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляBLUE_SKY
форум перетворюється на соцмережу?
викреслюємо
Можно подумать, что друзья не ругаются...
BLUE_SKY• 11 марта 2025
Ответ дляHeksa
Нарешті можна буде поспілкуватися на політичні теми без матрьох і ботів.
і 99 відсотків форума
і весь час пкревіряти чи всі в друзях достойні
може хтось десь щось ге те ляпнув
дайош по півгодини часу щодня для фільтрування недостойних друзів
Стешк@• 11 марта 2025
Ответ дляAdmin
Сама крайня праворуч вкладка
Дякую!
AnnaOst• 11 марта 2025
Користуючись нагодою хочу спитати: а ви плануєте колись переглядати анонімні довічні бани? Бо виходить якось дивно - дехто клепає кожен місяць новий аккаунт і порушує правила по повній, і ви, я думаю, бачите по айпі що цей користувач робить таке регулярно, а дехто колись два роки тому один раз порушив правила і сидить в анонімному бані. Новий аккаунт я принципово створювати не буду, а той анонімний бан сильно зменшує мою активність тут
frumoasa17• 11 марта 2025
Ответ дляVlada-Maria
JannyMoney• 11 марта 2025
Ответ длячаревна
Сюда приходят за общением, убить время, за советом.
Ошибка была сделать блок
а по мне так ошибка оставить синюю тетю в бесплатных. Она не для общения, а для ....

Ну сделали возможность, почему бы и нет? Можно и не пользоваться.
LudaSHS• 11 марта 2025
Прикольно
Тепер в відкритих темах позначка друзі.
І зразу добавляє запит при натисканні
Туся Муся• 11 марта 2025
Ответ дляAnnaOst
Так напишите лично в поддержку Кидстаффа.
AnnaOst• 11 марта 2025
Ответ дляBLUE_SKY
і 99 відсотків форума
може хтось десь щось ге те ляпнув
Ну дивіться, я наприклад хочу обговорити щось з жінками, які так само як і я виїхала до Німеччини. Але зразу набігає купа людей які нікуди не виїхали і просто хочуть поговорити про тих хто виїхав. Тому мені б таке стало у нагоді. Хтось може хоче свою фуплу і лєксус обговорити з іншими багатими дєвочками. Думаю теми де хтось хоче смачно посратися будуть загальнодоступними)