Admin• 11 марта в 11:12

Новий додатковий формат спілкування "Приватно, в колі Друзів"

Усім нам іноді хочеться посидіти в колі друзів та поговорити відвертіше на деякі теми без обмежень. Раді запропонувати Вам таку додаткову можливість з новим PRO форматом спілкування ’Приватно, в колі Друзів’, що тепер доступний для користувачів з PRO акаунтом.

У теми з приватним обговоренням назва та опис є загальнодоступними, але автор залишається анонімом для всіх, окрім Друзів, і тільки Друзі мають змогу читати та залишати в темі свої коментарі.

У будь-якій відкритій або приватній темі, а також на сторінці профілю користувача є можливість подати запит на Дружбу. Ви самі обираєте з ким Дружити, хто матиме доступ до всіх Ваших приватних бесід, як уже створених, так і майбутніх. На сторінці Вашого профілю з´явилася нова вкладка для управління списками Друзів.

Сподіваємося, приватний формат відкриє нові грані спілкування і дасть Вам змогу комфортно обговорити будь-які делікатні теми.

Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, ставте їх тут, або пишіть на Підтримку.
https://www.kidstaff.com.ua/help

Рекомендуємо уважно ознайомиться з Правилами з докладним описом цього функціоналу.
https://www.kidstaff.com.ua/pps
Сестры Гримм• 11 марта в 11:59
Ответ дляirina _d
Сидишь такой, общаешься в кругу друзей, расслабился, хрясь- бан прилетел
Тре від бана щось придумати.
Коло, намальоване крейдою, не рятує
Alinka45• 11 марта в 12:00
Полная дичь.

Вы хотя бы в ленте значок поставьте, что это приватно, я тогда в эти темы заходить не буду и не буду тратить время на их открытие
вре_Динка• 11 марта в 12:01
насправді прикольно придумали - почнуть люди спілкуватися по своїх колах, то може хоч більше в реальному житті почнемо час проводити)
irina _d• 11 марта в 12:01
Ответ дляСестры Гримм
Тре від бана щось придумати.
Коло, намальоване крейдою, не рятує
Руки скотчем обмотать, чтобы не накляцать лишних букв)
rybka21• 11 марта в 12:02
Навіть не знаю, як це коментувати.
Тому, хто це придумав, напевно воно здається дуже дотепним і креативним
Jul-sun• 11 марта в 12:02
а якщо не знати хто автор теми навіщо додаватися в друзі??
SantaMonika• 11 марта в 12:03
Ответ дляJul-sun
Действительно 🧐, щось про те не подумала
Odilie• 11 марта в 12:03
Сделайте регистрацию новорегов платной, чтобы некоторые своих клонов не плодили со скоростью света.
Киев_Елена• 11 марта в 12:03
Ответ дляirina _d
А не нужно расслабляться)))
Any• 11 марта в 12:04
Ответ дляAlinka45
Полная дичь.

Ну, і от відразу постає питання: а хз хто ту тему створив і чи хочу я дружити з тією людиною? Автора ж не видно. То може бути як нормальна учасниця, що потребує поради, так і якесь збочене з чужими фотками і тупими жартами
Мerida• 11 марта в 12:04
🤦🏼‍♀️
irina _d• 11 марта в 12:04
Ответ дляJul-sun
А как это будет выглядеть?
’Примите меня к себе в тему, я хорошая, честно-честно!’?
Odilie• 11 марта в 12:07
О, админы, а можно ещё для любительниц чужие фото с однотипными вопросами, типа ’Красивая ли девушка, ’Я толстенькая?’ и т.п., придумать отдельный котёл, пардон, круг общения? Чтобы в ленте и не мелькали?
a.ostroverh• 11 марта в 12:07
А раздружиться можно?
Или все, любовь до гроба
Prervana• 11 марта в 12:08
А как запрос на дружбу отменять? Ткнула в ожидании, что можно отменить запрос. Отменить не нашла. Дружить с анонимом не собиралась, чисто проверка новых возможностей
frumoasa17• 11 марта в 12:08
Ответ дляOdilie
Проти одного вже відомого бота це не допоможе, якщо є на номери, то і на реєстрацію буде. Відрубаєш одну голову, а виростає 3
irina _d• 11 марта в 12:08
Ответ дляАлесс
А когда всемирный день советчиц? Хочу,чтоб мне сняли бан😂
Предложите админам ввести платную услугу ’ снятие бана’
чаревна• 11 марта в 12:08
Ответ дляPrervana
Будьте осторожны, так и забеременеть можно от любопытства)
SantaMonika• 11 марта в 12:09
Я ось зайшла в першу випадкову тему, запит на дружбу (випадково) клацнула, а я не хочу тієї дружби і я у людини взагалі в блоці, то як тепер відмінити.
🫣
Алесс• 11 марта в 12:09
Ответ дляAlinka45
Полная дичь.

А где вы такое нашли? У меня нет
Jul-sun• 11 марта в 12:09
оо. я зрозуміла. ви кидаете запрос на друзі не аноніму, а воно підтягує вас і в анонімні темки само від цього автора?? адміни - так??
Сестры Гримм• 11 марта в 12:09
Ответ дляa.ostroverh
А раздружиться можно?
Или все, любовь до гроба
Тільки через суд!
Sova splushka• 11 марта в 12:10
Ответ дляPrervana
Все, ви вже вляпалися, виходу нема.
irina _d• 11 марта в 12:10
Ответ дляPrervana
Ой, может ещё автор откажет в милости дружить с ним)
a.ostroverh• 11 марта в 12:10
Ответ дляPrervana
А все, никак
Только через гаагу и оон
rybka21• 11 марта в 12:10
Ответ дляАлесс
А где вы такое нашли? У меня нет
В стрічці є
Я заходила
Алесс• 11 марта в 12:10
Ответ дляirina _d
Та я бы и заплатила. Год в бане,ну как вы себе это предсталяете😂
Хочу потролить анонимно😂
ПадаюВреверансах• 11 марта в 12:10
Ответ дляАтланта
Это же как сильно надо было нагрешить🤔
Всього навсього тема про наслідки обстрілів
irina _d• 11 марта в 12:11
Ответ длячаревна
Причем автор то аноним, и на отцовство неизвестно на кого подавать
Сестры Гримм• 11 марта в 12:12
Ответ дляАлесс
Хочу потролить анонимно😂
За що вас ув´язнили?