В курсі діла• 11 марта в 13:12
Порадьте уролога онлайн
У мами цистит, шукаю уролога для консультації онлайн
Вся така шо куди там• 11 марта в 13:20
А хоча б аналізи є?
Мені подобаються урологи в клініці ’Гармонія здоров´я’, навіть операцію там робили.
Лікарі: Квач або Саприга або Рейхардт
В клініці є прийом онлайн.
Лікарі: Квач або Саприга або Рейхардт
В клініці є прийом онлайн.
В курсі діла
• 11 марта в 13:25
Ответ дляБрехушечка
Це разовий випадок, чи хронічно? Якщо хронічно, робили цистоскопію?
Разовий
Чекаю завтра• 11 марта в 13:31
Ответ дляВ курсі діла
Разовий
Обов´язково гарно пролікуйте, щоб не перейшло в хроніку. ЗАС та бакпосів здали?
В курсі діла
• 11 марта в 14:02
Ответ дляЧекаю завтра
ЗАС так. В сечі 70 лейкоцитів, після 5 днів прийому антибіотиків. А сімейний лікар більше антибіотика не призначила. Мені це виглядає якось стрьомно
Бакпосів не назначали
Чекаю завтра• 11 марта в 14:43
Ответ дляВ курсі діла
Бакпосів не назначали
Це погано, що не зробили. Я так довела до хроніки, а треба було всього лиш здати щоб знати який антибіотик чутливий і взагалі яка бактерія