Кнопус• 11 марта в 15:52
Марцинковский? А если не он, то кто?
Невролог сказала, что Марцинковский - ведущий детский психиатр Украины. Но в мамских группах вижу, что рекомендуют других - Орину Шершкину, Анастасию Бабляк, а про него не вспоминают.
Подскажите, был ли у него кто-нибудь? Как впечатления?
рукиЖимолости• 11 марта в 16:00
Висновок Марценковського можна нести на ЛЛК, якщо пройдете обстеження в його центрі. У Бабляк приватна практика, для встановлення інвалідності її висновки не беруть до уваги. Шершкіна хороший психіатр і член ЛЛК в Павлова
Кнопус
• 11 марта в 16:02
Ответ длярукиЖимолости
дякую, а якщо це не для ЛЛК, а щоб зрозуміти причини? чи краще обійти всіх трьох?
рукиЖимолости• 11 марта в 16:05
Ответ дляКнопус
Якщо підозра на Рас, то Марценковський або Шершкіна, якщо РДУГ то можна і до Бабляк. Марценковський в Охматдиті приймає безплатно, Шершкіна в Павлова
Козяка-маляка• 11 марта в 16:12
Ответ длярукиЖимолости
Чому з РАС не до Бабляк? Як раз у неї і були. При тому, що дитина вже школяр і РАС ненадто виражений (крім профільних лікарів ніхто не помічає)
рукиЖимолости• 11 марта в 16:15
Ответ дляКозяка-маляка
Для встановлення інвалідності по РАС висновок Бабляк не беруть. Якщо вже є інвалідність, або не плануєте, то можна і до Бабляк. Мені вона сподобалася,
Козяка-маляка• 11 марта в 16:19
Ответ длярукиЖимолости
Ну автор же пише, що для себе знати. А у моєї дитини ’неінвалідний’ РАС, 84.5. Просто здивувало, що до Бабляк тільки з РДУГ. По темі родичка була у Марцинківського з підозрою на РДУГ, з мінусів він практично не спілкувався з дитиною, все зі слів матері
Железобетон• 11 марта в 16:40
Ответ дляКозяка-маляка
тому що Бабляк - доказовий лікар, що пропонує доказова медицина крім корекційних занять? якщо тільки для діагностики, то можна звернутися
Козяка-маляка• 11 марта в 16:46
Ответ дляЖелезобетон
А доказовість то нині матюк? Так, коригувати. Чи ви про нейрозапалення і т.п. Тоді сорі, треба було зразу попереджати. Я б не вступала в дискусію
Железобетон• 11 марта в 16:50
Ответ дляКозяка-маляка
мені подобається як доказові лікарі читають мрт, еег, але вони його не назначають, бо ніби не потрібно.... пропонують діагностику по міжнародним тестам, а не на глазок, це ок. решта - мені не підходить, бо потім тобі за 1000 грн просто пишуть рекомендовано корекційні заняття.а цим я і так займаюся
Козяка-маляка• 11 марта в 16:57
Ответ дляЖелезобетон
Мені з вами важко сперечатись, тому що не дуже розумію, що крім корекції ще може бути. Мрт мене теж здивувало б. Чарівної пігулки не існує, томатіси та інш можуть лише зашкодити. То ж у нас психолог і через рік до лікаря
Ответ длярукиЖимолости
Підскажіть де працює Бабляк?