А, что происходит?
Пересменка на Советчице?
Где 100500 тем?
Пересменка на Советчице?
Где 100500 тем?
По друзям розбираються. В новим фішкам сайту)
Оно новина ’❗️путін не хоче йти на компроміс щодо України, — Bloomberg.
Він відмовляється йти на компроміс щодо територіальних вимог, миротворців і нейтралітету України. путін навмисно висунув найбільші нереалістичні вимоги перед переговорами про припинення війни, які, як він знає, будуть неприйнятними для українців та європейців.
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
А что, кто-то другое что-то ожидал? Это было понятно изначально. Для него любое перемирье - это билет на тот свет. Свои же и убьют.
Ответ дляOnyx83
Разбираются как создать кружок единомышленников позрадо*бить тихонько среди своих и без осуждения )) Новую фичу осваивают. Подождите - все будет (это я про 100500 тем).
Типо, тихо сам с собою я веду беседу)
Perfect look• 11 марта 2025
Людям просто надоел этот цирк шапито, вот и всё.
Все они там заодно эти упыри, что наживаются на войне
виктория7аас• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Путин не хочет или Блумберг не хочет?
Perfect look• 11 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Путин не хочет или Блумберг не хочет?
Вся шайка-лейка этого хочет ,кроме простых людей, что страдают от войны. Кто на ней наживается, тот и хочет продолжения.
Ananasprotivogaz• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Так это и так было понятно. Они все заодно. Изначально.
Ответ дляLudaSHS
Типу знову витягнули бомбу?
Та ні. Релігійні заморочки. Вони взагалі там якісь повернуті на цьому. Сьогодні випадково випало відео про нововведення Трампа щодо крипти. Чуваки всерйоз обговорюють в яку крипту інвестувати і що це змова сатаністів, число диявола та інше. Коротше коляться, але продовжують гризти той кактус)
Aksinia 111• 11 марта 2025
Ответ дляHeksa
Рубіо вже дзявкнув, що маємо віддати території, захоплені у 14. Тобто, про захоплені у 22 вже мови не йде, чи що?
❗️В приватних розмовах учасники американської переговорної групи заявили, що не хочуть нічого чути про повернення України до кордонів 2014 та навіть 2022 років — Sky News
Где то читала, что Херсон с Запорожьем требует .
Ответ дляAksinia 111
Падли. Самі Техас анексували, а тепер і рашку покривають.
Sova splushka• 11 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Яка несподіванка!
Хто б міг подумати!
Ніколи не було, і ось знову!
Хто б міг подумати!
Ніколи не було, і ось знову!
atulybilmenya• 11 марта 2025
Допускаю,что временно то,что оккупант захватил ,останется за болотами,миром не признанными,но на этом и все.
Ответ дляAksinia 111
уже опровергли..
это фейк