Планшетница• Изменено 11 марта в 15:31
Шкільна фотосессія 4 клас) а також лінійка та випускний )
Дівчата, вітаю!
Ваша думка, нічого не змінить, але хотіла б зрозуміти чи я правильно розмірковую чи ні.
Діти закінчують молодшу школу, вирішили батьки замовити їм фотосессію. Фотосессія весняна, на подвірʼї. Питання перше:
Як краще одягати діток?
1. Однакові поло/футб та джинси/джинс спідниці. + вчителі під цей колективний аутфіт
2. Діти однаково, вчителі по бажанню.
3. Одна гама але різні речі: фасони, білі топ, аоло, блуза, сорочка, а джинсові спідниці, джинси, комбез, сарафан.
4. Різний одяг, не подавляти індивідуальність.
Питання 2:
Що одягати на випускний/лінійку.
Це саме: «форму»
Чи святкові сукенки?
Оберіть кілька варіантів
Як краще одягати діток?
2. Діти однаково, вчителі по бажанню.
Питання 2:
Що одягати на випускний/лінійку.
Це саме: «форму»
Чи святкові сукенки?
Оберіть кілька варіантів
Результат:
вже голосів:
15 (36.59%)
На фото: хто що хоче
14 (34.15%)
На випуск: хто що хоче
5 (12.2%)
Вчителі в оф. своєму стилі
3 (7.32%)
На фото: єдиний ст, різні фасо
3 (7.32%)
На випуск: ошатно
1 (2.44%)
На Фото: однакові речі
0 (0%)
Вчителів в загальний лук
0 (0%)
На випускний: єдиний стиль
0 (0%)
На випуск: однакові речі
Кукусики• 11 марта в 15:34
у мого сина було кілька фотосесій для альбому, на всі просили ’вдягнутись гарно і офіційно’. Дітки були і у вишиванках, і у блузках, і у сорочках, і у светрах. Не було такого, що всі в білому, а один в червоному, у всіх приблизно однакове уявлення про ’офіційний стиль’
Миссис Буркул• 11 марта в 15:36
Поделюсь опытом: у нас ничего такого не было, ни выпускного, ни линейки. Это всего лишь окончание младшей школы, большинство детей останется в этой же школе и в этом составе.
Дети поехали на экскурсию, гуляли, ели макдональдс и были счастливы.
Без изнурительных репетиций и фотографирований. Кто хотел и дружит семьями, потом просто пошли отдельно в ресторан, отметили.
Прибираю щодня• 11 марта в 15:36
Ответ дляКукусики
И эти люди удивляются вопросу ’почему не в костюме?’...
Кукусики• 11 марта в 15:38
Ответ дляПрибираю щодня
не розумію вашого зауваження... всі діти були вдягнуті по-різному, але гарно. Не було нікого в шортах і в футболці з мікі маусом
Планшетница
• 11 марта в 15:39
Прибираю щодня• 11 марта в 15:39
Ответ дляКукусики
А если бы был кто-то в шортах с Микки Маусом, то что?
Всех анонимов аноним• 11 марта в 15:40
Ответ дляКукусики
Ну вишиванки є ж не тільки білі
Сижу_и_плачу• 11 марта в 15:40
Ответ дляПрибираю щодня
Стане президентом
Всех анонимов аноним• 11 марта в 15:41
Ответ дляПрибираю щодня
Сами знаете что ничего. Но ребенку надо с детства прививать культуру одежды. Чтобы он понимал что в школу так в спортзал так на выступление так
Мовчу, але хочу• 11 марта в 15:44
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ребенку нужно прививать делать самостоятельный выбор и нести за это ответственность, не оглядываясь на навязанное обществом мнение.
И учить ребенка нужно, что вещи для человека, а не человек для вещей..
Всех анонимов аноним• 11 марта в 15:45
Ответ дляМовчу, але хочу
Он ещё мал и с радостью выберет шапку с ушками. Хотите чтобы над ребенком издевались?
Кукусики• 11 марта в 15:46
Ответ дляПрибираю щодня
нічого, був би в шортах з мікі маусом! але ніхто не захотів так вдягнутися
Прибираю щодня• 11 марта в 15:50
Ответ дляВсех анонимов аноним
Что плохого в шапке с ушками? Тем более, если ’он еще мал’. Или вы из числа тех, кто издевался бы?
Всех анонимов аноним• 11 марта в 15:53
Ответ дляПрибираю щодня
Ничего если ребенку 6 но если 10 это глупость. А родители потакают. Потому по городу все ходят в спортивных штанах ...всем все можно...это их выбор....кому какое дело...
Прибираю щодня• 11 марта в 15:57
Ответ дляВсех анонимов аноним
Да почему глупость? Для фотосессии на природе? Кто решил, что в 6 - не глупость, а в 10 - глупость? И во сколько лет шапка с ушками переходит в раздел запрещенных вещей, интересно? А то люди-то не знают, и их носят и взрослые почему-то.