Соня-сонятко• 11 марта 2025
Подарок на выпускной
Девочки, дочка выпускается в этом году. Предстоит подготовить подарок учителю. Напишите, из личного опыта, как поздравляли классного руководителя? Какой приблизительно бюджет? Возможно что-то подскажите из душевных памятных подарков
Спросить у самой учительницы не вариант. Очень скромная. Школа небольшая, Харьков.обл, родители не с безлимит.бюджетом
Соня-сонятко
• 11 марта 2025
Ответ дляdulenok
давно это было..кажется был кулон с цепочкой золотой
Дякую
Соня-сонятко
• 11 марта 2025
Ответ дляdulenok
Мабуть це не наш варіант. Золоті прикраси зараз дуже дорогі. У нас 14 учнів
Наша взяла• 11 марта 2025
У нас небольшой город, скромный бюджет был, в прошлом году подарили новый телефон
Соня-сонятко
• 11 марта 2025
Ответ длязабиякина
Це зовсім недоречний подарунок.
Можна розглядати кулон з гравіюванням як памʼятний подарунок, але для нашого класу це буде задорого. На золото зараз захмарні ціни
Миловидна леді• 11 марта 2025
Ми просто дарували гроші в конверті, суму вже не памʼятаю. В нас класний керівник був чоловік, там ще важче з варіантами подарунку
Миловидна леді• 11 марта 2025
Ответ длязабиякина
Це зовсім недоречний подарунок.
Чому? Якщо людина любить прикраси, то можна придбати щось нейтральне
Верочка 100%• 11 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
І ми . 5000
забиякина• 11 марта 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ні, тоначе як на могилу.
Гроші в конверті + велика художня листівка з маленьким побажанням (будь-який зміст від душі) від кожного від руки.
Ганцю в кєдах• 11 марта 2025
В нас ще менший клас був, 10 дітей всього. Їздили в Карпати замість випуску в ресторані. Вчителька їздила з нами - це був як подарунок. Бюджет на неї був щось 6-7 тис.
Соня-сонятко
• 11 марта 2025
Ответ длязабиякина
Ні, тоначе як на могилу.
Дякую. Вчителька у нас маленька, тендітна жіночка вже доволі похилого віку. Дуже чуттєва. Навіть не знаю, чи сильно зрадіє тим грошам. Хочеться, щось на памʼять
Соня-сонятко
• 11 марта 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую!
забиякина• 11 марта 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Хустка шовкова
Соня-сонятко
• 11 марта 2025
Ответ длязабиякина
Хустка шовкова
Дарували на День народження хустинку
Анчо Ус• 11 марта 2025
Ответ дляСоня-сонятко
В мене була однокласниця, донька класної керівнички. Ми приходили до неї додому а там музей із ваз, статуеток, годинників. З гравіюваннями і без.
Черговий подарунок загубився б десь серед десятків інших.
Як на мене дійсно краще враження. Поїздка класом в гарне місце
Бензопирен• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Офигеть. Ну и подарки золото, телефон
Застряла• 11 марта 2025
Дарили именные настенные часы с надписью ’лучшему учителю фио’. Висят в классе. Стоимость уже не помню.
Мне не зашло, но род.комитет считал что вариант шикарный.
Борець за гаманець• 11 марта 2025
Ответ дляЗастряла
Наші дарували комплект постільної білизни. Наша вже йшла на пенсію, вдова, від грошей відмовлялася. Нічого кращого не придумали (