Вся в кредитах• 11 марта 2025
Взуття на квітень травень яке у вас. Питання хто не в кроссах ходить
Пластилин_Колец• 11 марта 2025
Ответ дляКопирайторша
Жесть, мій дід в 80 таке носив.
Я вчора в магазині бачила туфлі, які в 18 років носила, так що все можливо
Ненька наша• 11 марта 2025
Ответ дляЗолота орда
Класичні лофери не мають тракторної підошви.
Спасибо. Значит не они. На моих есть подошва не большая и квадратный каблук. Мне по селу в классических нельзя , кругом грязь сейчас.
Стриптизерка• 12 марта 2025
Ответ дляЗолота орда
Так.класичні лодочки роблять ніжку жіночною а не як у бегемота
Коли ноги повні, то тендітне взуття на контрасті ще більш підкреслює масивність та ʼзаземляєʼ силует. Тут якраз грає правило пропорцій.
Вся в кредитах
• 12 марта 2025
Ответ дляСтриптизерка
У мене нога худая, все смотрится огромным как ласты
ЗаведУющая• 12 марта 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Офіційне працевлаштування,біла зп
Вперше чую що офіційне працевлаштування вимагає лодочок і підборів,, я офіційно із білою зп працюю із 2000, зараз на позиції топ менеджменту, шпильки ношу тільки в театр, на звичайних посадах в звичайних фірмах, взуття то ’вкусовщина’, сама в 20 років таке носила, я ж офісний працівник, ага.
ЗаведУющая• 12 марта 2025
Ответ дляВся в кредитах
Навіть кеди? ))) автор не видумуйте моделі із худими ногами носять яке завгодно взуття, головне вписати в образ, але якщо в голові таргани то звісно своє бачення жіночності/бегемот
Вся в кредитах
• 12 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Не подобаються ласти, хочу щось типу лоферів