-25% від ціни сайту
Asteroidea• 11 марта 2025
В них жахлива якість, ми навіть обговорювали це в телеграм групі байєра. Особисто в мене вона потріскалась менше ніж за рік і це при тому, що я її далеко не кожен день брала
Ответ дляAsteroidea
в мене теж тріскається через рік, але я її ношу день у день, тому раз в рік міняю
Asteroidea• 11 марта 2025
Ответ дляGabdasha
Вона маленька, тому я нею користувалась лише у вихідні, на прогулянки, іноді у відпустці. І вона не єдина в мене була, тобто могла і не кожного тижня користуватись. Дуже погана якість