Девальвация• Изменено 27 марта в 15:45

Переадресація укрпошти та замовлення товарів з аліка у м.Херсон

Добрий день, хто замовляє товари в міста бойових дій, в які китайці не відправляють товар. Я в замовленні вказала індекс Києва, замовлення прибуло і тут же прийшла смс, що замовлення переадресовано на моє місто, бо я його вказала в додатковій інфі.
Хто стикався, чи треба платити укрпошті (50 грн) за переадресацію в моє місто, якщо я це самостійно не робила?
Дело было давно• 27 марта в 15:47
Я не стикалась, але думаю, що вам можна подзвонити в Київ на гарячу лінію і дізнатись про цей нюанс.
Крижана бурулька• 27 марта в 15:52
Землячка, Вы как сейчас?
Тільки не про гроші• 27 марта в 16:06
Я пишу киев, а индекс указываю свой
ТаЕщеОптимистка• 27 марта в 16:14
На майбутнє, індекс вказуйте свій, а адресу Київ або інше місто, куди доставляють.
Саме по індексу приходить. Я з Дніпра, теж сюди не доставляє Алі, але вказує свій індекс, і посилки завжди безкоштовно доставляються)
автор Девальвация • 27 марта в 17:02
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так вони не відсилають і блокують аккаунт) я так раніше робила
автор Девальвация • 27 марта в 17:02
Ответ дляКрижана бурулька
Землячка, Вы как сейчас?
Від контузії очухуюсь)
автор Девальвация • 27 марта в 17:03
Ответ дляТільки не про гроші
Я пишу киев, а индекс указываю свой
Зараз, не блокує? Бо мені пише в самій програмі або не можна або помилка
Тільки не про гроші• 27 марта в 17:05
Ответ дляДевальвация
А сейчас не знаю, я до нового года покупала
Фізик-ядерщик заочно• 27 марта в 18:03
Ответ дляДевальвация
Не блокує, буквально на тій неділі знайома так замовляла.
Крижана бурулька• 27 марта в 18:04
Ответ дляДевальвация
Від контузії очухуюсь)