БоВжеВільна• 11 марта 2025

Слухаєте російську музику?

Результат:
вже голосів: 272
141 (51.84%) Ні.
131 (48.16%) Так.
короткопамятна• 12 марта 2025
Да. Чиж. Линда . Агата Кристи-моя поддержка, когда очень фигово
Это песни моей молодости ,,моего города
Наверняка• 12 марта 2025
Не слухаю, бо гидко. Більш просто музика, без слів, або стареньке англомовне.
Rain sound• 12 марта 2025
Слушаю, но намного-намного меньше, чем до войны. Раньше заходила на муз. сайты и прослушивала новинки, сейчас захожу только ’стариков’ послушать, если ностальгия накатила.
лаМпочка• 12 марта 2025
Ответ дляДодаю напруги
За себе воюють, за те, щоб жити
Та яка їм різниця під ким жити тоді?
Усе ж одне ,радноє
Гитта Ягг• 12 марта 2025
Русскоязычную и русскую, да и с удовольствием. Би-2, Монеточка, TMNV, Ляпис Трубецкой. Бумбокс, Земфира, Мумий-троль, Сплин. Каста, «Ногу свело»,
Барвіночка• 12 марта 2025
Очень редко. А вот книг читаю много российских авторов современных (детектив, триллер, семейная сага).
Місячне Сяйво• 12 марта 2025
Ответ длялаМпочка
Та яка їм різниця під ким жити тоді?
Усе ж одне ,радноє
Так, хлопці слухають всяке, те, що дарує їм трохи позитиву та приємних емоцій. І якщо морпіх з 79-ї, що все життя прожив і прослужив десь в Одесі, Херсоні чи Миколаєві, іноді, сидячи в снігу і болоті десь під Покровськом, послухає пісню російською, яка нагадає йому дім чи батьків, то він має на це право.
лаМпочка• 12 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Чуєш ,тримай себе в руках 🤬🤬🤬
ШобВам_КакНам• 12 марта 2025
На жаль, відвернуло навіть від колись улюблених пісень юності(
Ще +одна, особиста, причина їх ненавидіти(
Благоуханочка• 12 марта 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Цой - это советская, а не русская музыка, официально разрешена у нас
А Пушкин вообще ни сном, ни духом. Но памятники запрещены
Місячне Сяйво• 12 марта 2025
Ответ длялаМпочка
Чуєш ,тримай себе в руках 🤬🤬🤬
Хлопці там до останнього готові стояти, вони там побратимів втрачають, самі калічаться і помирають ЗА НАС!! За те, щоб ми в Україні жили, а не в срасії!!!
А якась від´ємно обдарована пише, що їм все одно, під ким жити????
Фу, дно яке!
лаМпочка• 12 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Та Пушкін був ярим імперцем.
Дивне створіння• 12 марта 2025
Ответ длямладокошкина
Не бреши
Ніхто кацапскі пісні на передку не слухає. Вони себе поважають щоб слухати тих хто їх вбиває
Слушают
Лично знаю двух таких) прекрасные мужчины
Один из Донецкой области, второй со Львова
Воевали под клещами, поднимали наш флаг там
Конфиденциальность• 12 марта 2025
Ответ дляOrganic
Как надоело это разжигание🤦‍♀️ кто на каком языке и что слушает! С 1 линии пацаны слушают все и говорят на рос большинство- предьявите им?!? Или таки Герои!
На передку слухають русняву музику?
Ручки-Крючки• 12 марта 2025
Слушала, Слушаю и буду Слушать. Никто не в праве запретить.
Благоуханочка• 12 марта 2025
Ответ длялаМпочка
Та Пушкін був ярим імперцем.
Когда?)
Конфиденциальность• 12 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Слушают
Ви там?
Дивне створіння• 12 марта 2025
Ответ длялаМпочка
Та яка їм різниця під ким жити тоді?
Усе ж одне ,радноє
Удалено администрацией...
Благоуханочка• 12 марта 2025
Насколько я раньше воспринимала и любила рос музыку, я ее сейчас вообще не могу слушать. Даже тех, кто нас поддержал.
Конфиденциальность• 12 марта 2025
Ответ дляПокорительная
Удалено администрацией...
І чого ж не здалися кацапам?
лаМпочка• 12 марта 2025
Ответ дляКонфиденциальность
На передку слухають русняву музику?
Та ж кричать криком що слухають 😡
лаМпочка• 12 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Когда?)
Завжди
Працівниця року• 12 марта 2025
Ні, з 2014. І фільми їхні теж з 2014 не дивлюсь
Благоуханочка• 12 марта 2025
Ответ длялаМпочка
Завжди
Ну он как бы умер задолго до этой войны
Качка в тапцях• 12 марта 2025
Ні, не слухаю, слухаю іноземну, українську.
Конфиденциальность• 12 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
А навіщо вам його пам´ятники?
лаМпочка• 12 марта 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Ну он как бы умер задолго до этой войны
Ну то ,мабуть,зрозуміло що про нього говоримо в минулому часі.
Конфиденциальность• 12 марта 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Фу, дно яке!
І слухають пісні тих хто їх вбиває?
Вся в кредитах• 12 марта 2025
Вибірково і мало. Лише тих хто відкрито проти війни, або тих кого вже немає. Бі-2, Сплін, Ногу звело, КіШ, Земфіра, Цой, Ляпіс(хоча він наш вже давно).
Благоуханочка• 12 марта 2025
Ответ дляКонфиденциальность
А навіщо вам його пам´ятники?
Вообще не за чем. Понятно, это элемент чужой культуры и той страны, которая эту войну начала. Но его приплетать к войне, считаю, глупо. Что бы он там при своей жизни не поддерживал