сама себе прекрасная• 12 марта 2025

iPhone б/у чи андроїд новий?

Бюджет до 30000, придивилася до 14 про б/у. Боюся,щоб не був з «приколами». Чи таки взяти нового китайця? Порадьте….
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
Ответ дляПроработник
Та ну, за 30 штук ещё б/у, в то время когда можно подобрать отличный новый андроид. Но деньги ваши конечно.
Ну до 30 000 на самом деле не такой большой выбор андроида.
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
Ответ дляМіняйловна
Прям захотілося юзнуть айфон, щоб зрозуміти, що там за шалена швидкість така, і головне, у чому)
Різниця є. Теж стою перед таким вибором, але мене цікавить більше макрозйомка. Взяла у сина айфон, просто пограла в гру. Він літає, все комфортно дуже. Але я надіюсь у флагмановських самсунгів також все літатиме.
автор сама себе прекрасная • 12 марта 2025
Ответ дляПроработник
Серьезно? Что интересно она с ним делает, чтобы он глючил?
Не думаю,що щось неймовірне. Жінці 60 р, фейсбук,вайбер,дзвінки.все.
СкрипяСердцем• 12 марта 2025
хоть и почитатель айфонов, но в вашем случае я за новый телефон
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
Ответ дляРадість моя
Я за айфон. Даже б/у будет лучше, чем андроид. У меня старый айпад, реально уже старый, так он намного лучше работает нового планшета (планшет не из дорогих, но тем не менее). Не глючит, не виснет. А андроид для меня это жесть. 😬 возможно за 30к и есть что-то нормальное, но вот подруга брала за 23 тысячи, то не особо довольна. Но это дело привычки еще.
Ну так ви теж порівнюєте недорогий планшет і айпад, хоч і старенький.
Радість моя• 12 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну так 10 тысяч это все таки не 3-4) такой же айпад сейчас б/у за 1000-2000 грн взять можно)
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
А який андроїд розглядаєте? Я зараз трохи в темі, бюджет до 40 000.
Ответ дляНевгамовна шахиня
S24fe, poco Reno 12, я хз шо ше можна глянути.
Мамина квіточка• 12 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Имхо, есть из чего выбрать
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
Ответ дляРадість моя
В мене теж 2 айпади і я розумію, що вони живучіші, ніж планшети на андроїді. З телефонами трохи інше.
Ответ дляМамина квіточка
Имхо, есть из чего выбрать
Відсійте оті всі кнопочні, поставте 20000-30000 і побачите
Мамина квіточка• 12 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
А почему 20 тысяч начальная цена а не 10 например)
Цикавенная• 12 марта 2025
Ответ дляМаринаХ28
Андроїд новий.

Не беріть айфон б/у - це утопія.
В самої айфони, і як тільки батарея максимум 90% я його обмінюю на новий з доплатою.
Замахаєтесь заряджати його скрізь.
Це якщо Ви будете постійно в телефоні, робота/навчання.
В мене був бу 11 про Макс, купувала в магазині з гарантією. Батарея 88%, я постійно слухала з ютуба навчальні відео -і нічого такого не було. Мені не треба було його заряджати нон стоп
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
Ответ дляМамина квіточка
Имхо, есть из чего выбрать
Якщо автор розглядає айфон 14 про макс, хо ч і б.у, то в неї свої параметри якісь. До чого ваша виборка від 429 грн?
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Я б вибрала s24fe, це бюджетна лінійка флагманських самсунгів.
Цикавенная• 12 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
В мене зараз яблучко,11 про Макс,я задоволена.
Беріть айфон.
Коли купуєш айфон -спочатку різниці не бачиш. але коли береш потім андроїд, розумієш- все те те
Ща как дам• 12 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Ви не повірите,а немає що вибрати. Одні oppo,poco ітд
Самсунг S24 fe, 26000грн
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
Ответ дляМамина квіточка
Запропонуйте автору ще кнопочний телефон.
Цикавенная• 12 марта 2025
А не хочете залишок оплатою частинами наприклад?
Невгамовна шахиня• 12 марта 2025
Ответ дляЩа как дам
Самсунг S24 fe, 26000грн
Він правда як лопата) крутила його в руках, але так і не вибрала)
Море_море_я_скучаю• 12 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
В моєї мами poco,я їй купувала, він глючний страшенно(((
Зайдіть у сервіс еппл,,будете здивовані тим, скільки там яблучної техніки в ремонті.
Більш того, після ремонту вони радять якомога швидше продати техніку.

Лише тут вам розкажуть, які хороші старі яблука)
Ща как дам• 12 марта 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я очень сомневаюсь, что вы его хотя бы в глаза видели, не то что в руках держали
СкрипяСердцем• 12 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю

меняли не раз батареи, экраны...
зачем избавляться?
10-летние.... возможно
МаринаХ28• 12 марта 2025
Ответ дляЦикавенная
Купуйте, я ж не проти.
Автор запитала, я відповіла.
Раніше айфони були більш витриманіші на рахунок батареї.
PORKA• 12 марта 2025
У меня всегда были айфоны , у мужа андроиды , сейчас у меня 14про , у него s23
Из + в сторону андроида могу отметить , - первый попавшийся скачанный vpn и ты в любом магазине , в котором не хотят видеть укр. , я на своем яблоке , штук 10 скачала , так и не вошла в итальянскую сефору. С американскими магазинами также .
Море_море_я_скучаю• 12 марта 2025
Айфоны по производительности уже давно уступают андроидам.
Только тут читаю,что старый айфон летает, не тормозит и у него хорошая батарея.
Тесты антуту красноречивее любых слов.
Айфоны до китайца,как до луны)
Seehund• 12 марта 2025
Смотря для чего вам нужен смартфон, если на советчице сидеть, то хватит самого дешёвого.)) У меня Xiaomi за 400 евро, уже скоро 3 года будет, вполне свои цели выполняет.) Используется иногда фильмы посмотреть, в основном словари и всякие переводчики из программ.))
МаринаХ28• 12 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тесты антуту красноречивее любых слов.
Айфоны до китайца,как до луны)
От я обожнюю айфон, вони в мене з 4-ї серії. Не хочу андроїд, він мені здається складним у використанні.
Але згодна з Вашим коментарем. Айфони вже не ті що були раніше.
СкрипяСердцем• 12 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тесты антуту красноречивее любых слов.
Айфоны до китайца,как до луны)
первые забила - по стоимости 40-60 тыс

кто из того списка до 30 стоит?
Ответ дляЦикавенная
Ой,я не люблю ті оплати страшенно. Я ні кредитку не юзаю, ніякі розтермінування також не беру. В мене пунктик)))