ПП-шница• 12 марта в 09:44

З ж/д вокзалу до аеропорту в Празі

Я так розумію, що потяг йде прямо з головного вокзалу, підкажіть будь ласка нюанси, де брати квиток, як компостувати і приблизна вартість. Дякую
автор ПП-шница • 12 марта в 09:46
І ще, чи є на жд вокзалі камери схову? І чи до центру там далеко? Хотілось би хоч трішки Прагу глянути, ніколи не була в Чехії
Повелитель бітка• 12 марта в 09:47
С ж.д. вокзала Праги до аэропорта ехали автобусом, который отходит с вокзала, билет у водителя
ФсеСама• 12 марта в 09:53
Так, на вокзалі є автоматичні камери схову, дуже зручно, розрахувався карткою і гуляєш собі.
До центру є що йти, подивіться на мапі.
Але- можна скористатися метро чи трамваєм.
виаль• 12 марта в 10:28
Ответ дляПовелитель бітка
Вот этот автобус со всеми описаниями где, что https://www.dpp.cz/en/travelling/transport-to-airp...
Луноходик_Ик• 12 марта в 10:33
Вокзал якраз біля центру, до Старомістської площі пішки 20 хв, потім через Карлів міст до Празького граду ще 20 хв. А потім так само повернутися назад. Або кращий варіант - це доїхати від вокзалу трамваєм до зупинки Празький град і вже звідти пішки почати екскурсію (в напрямку назад до вокзалу), тим більше Празький град стоїть на горі, спускатися завжди приємніше .
Фрикаделька• 12 марта в 10:34
Квиток на громадський транспорт можна купити при вході в метро або всередині автобуса чи трамвая. Якщо купуєте в метро, то його потрібно буде закомпостувати при вході. В Празі вартість варіюється залежно від терміну їзди. 30 корун коштує 30 хв квиток, 40 корун- 90 хв, 120 - добовий. Якщо купуєте в автобусі чи трамваї, то там вже відразу йде відлік часу.
Луноходик_Ик• 12 марта в 10:38
Автобус (чи тролейбус) - АЕ, з вокзалу до аеропорту (letiště)
Auroraten• 12 марта в 10:42
Мені найзручніше в плані купівлі квитків додаток Pid Litacka - це офіційний додаток Празької об´єднаної транспортної мережі. В нього є український інтерфейс, все максимально зрозуміло. В ньому купую квитки і при посадці в транспорт (будь-який: метро, автобус, трамвай) в додатку ж цей квиток активую кнопочкою (типу прокомпостувала).
В цьому ж додатку можна дивитися маршрути і час, коли найближчий автобус приїде. Дуже легко і зручно. Не треба шукати каси на вулиці, компостери в транспорті і т.п.
zluchka5• 12 марта в 11:06
Ответ дляAuroraten
спасибо, уже скачала, выставила украинский, все легко и понятно!