Бритоножка• 12 марта в 10:51
Дитина ходила півроку в садок нормально, а тепер істерика
Син ходив з 2.7 до 3.5 років, період адаптації не рахую. Було все нормально, не повний день, не протестував. А зараз уже тиждень як відрізало, нічого не працює, ніякі обіцянки, сюрпризи, взагалі. Половину шляху ще можна пройти, але як тільки розуміє що йдем в сад - все, плаче, кричить, каже що йому там дуже погано. Пару разів заносила з криком і сльозами, і йшла. Через 5 - 10 хв уже бігав веселий.
А зараз уже і донести не можу, бо розуміє що в сад ідемо. Що робити? Садок приватний, все подобалось, я в розпачі. Пропоную інший садок - також не хоче.
Бритоножка
• 12 марта в 10:53
Ответ дляТАЗератти
може хтось образив ?
Не вдається вияснити, говорить дуже абстрактно - всі погані, мені там дуже погано, чому? Діти погані, і т.д нічого конкретного
ТАЗератти• 12 марта в 10:53
вы вообще с ребенком разговариваете ? как дела ? как прошел день ? что делали ?
Бритоножка
• 12 марта в 10:54
Ответ дляТАЗератти
Завжди розмовляла, розказував що робили, що їв, як спав. Я дуже тривожна мама, тому це на першому місці
ТАЗератти• 12 марта в 10:54
Ответ дляБритоножка
ну задавайте вопросы ’А что, Миша забирал твою машинку? кто-то стукнул? а дети бились ?’
Надежда наш компас• 12 марта в 10:54
Ответ дляБритоножка
Питайте - тебе вдарив хлопчик? Який? На тебе кричать? Хто? І т.д.
ТАЗератти• 12 марта в 10:55
Ответ дляБритоножка
ел и спал - это не то.
нужно спрашивать про поведение Маши, Пети , Сирьожи и т.д
Голубая фишка• 12 марта в 10:56
Щось таки сталося, не факт, що аж таке страшне, але на дитину вплинуло.пробуйте говорити й далі. Найкраще в перші хвилини, як забрали із садочка, по свіжому.
Як варіант, зводити до психолога дитячого, може, він розговорити. Але психологів розвелося багато, аихорошо знайти - ще той виклик
Бритоножка
• 12 марта в 10:57
Ответ дляТАЗератти
ел и спал - это не то.
Тут він фантазує
Голубая фишка• 12 марта в 10:57
Ответ дляНадежда наш компас
Я пройшов день, то ні про що. Так він нічого не скаже.
Так, бажано якісь конкретні: що сьогодні робили? Що їли? З ким грався? А з ким тига прогулянку йдеш у парі? А чому? І т.д. І додавати уточньвальні запитання по ходу
Голубая фишка• 12 марта в 10:57
Ответ дляНадежда наш компас
До речі, якщо почати з ’тебе вдарив хлопчик?’, то можна навіяти дитині оманливий спогад, навіть якщо такого не було.
Бритоножка
• 12 марта в 10:58
Ответ дляАсобеннАя
Выберите день и проследите за группой когда они на прогулке.
В садку камери, я за дитиною кожну вільну хвилину слідкувала, там все чудово
Голубая фишка• 12 марта в 10:59
Ответ дляБритоножка
Дитина може просто щось не так сприйняти і це засіло в голові.
Надежда наш компас• 12 марта в 11:00
Ответ дляБритоножка
Може він не висипається?
Їжак в панчохах• 12 марта в 11:01
Ответ дляБритоножка
Йому більше з вами вдома подобається,мені здається це криза віку,переросте.Може почнете з вересня знов ходити?
ГонУрова дівка• 12 марта в 11:07
Ответ дляБритоножка
Может, кто то обидел ребенка или накричал
Бритоножка
• 12 марта в 11:12
Ответ дляЇжак в панчохах
Я також чомусь подумала на кризу, бо супротив скрізь почався. В одязі, в їжі, якось важко стало, з´явилася власна думка яку дуже важко перенаправити
Бритоножка
• 12 марта в 11:13
Ответ дляНадежда наш компас
Може він не висипається?
Ну, там звичайно будять дітей в обід, не можна спати скільки захочеш
Надежда наш компас• 12 марта в 11:14
Ответ дляБритоножка
Я маю на увазі вранці
Бритоножка
• 12 марта в 11:17
Ответ дляНадежда наш компас
Я маю на увазі вранці
Вранці встає сам, бадьорий, веселий, і відразу перше питання - ми не підемо в садок? Хоча вчора домовлялись що точно піде, сам говорив, обіцяв.
Страхованная• 12 марта в 11:23
Автор. Это обычная ситуация. Просто он понял что сад - это обязаловка, а не хочу иду играть, нет лежу или мультики. Понимаете? Это режим, график, система. Вот и протестуют дети. Мой сын полгода не выходил гулять, потому что боялся что я его в сад отведу. Если кто то приходил - убегал. Дочь ходила в тот же сад с разницей в 2 года - прекрасно. Сейчас младшая ходит в сад - периодами манипулирует, ей не нравятся дети, она хочет в старшую группу, она возьмёт вещи и убежит домой, почему вообще ей нужно ходить в сад.
очки_ннадо• 12 марта в 11:25
Ответ дляБритоножка
Поговоріть з вихователькою. Можливо дитину ображають інші діти. В сина було в середній групі, не піду і все. Виявила, що не хоче йти, коли є одна з виховательок. Поговорили з нею, але зараз старша група і син все рівно каже, що не хоче йти до цієї виховательки, бо вона постійно кричить, каже коли вже школа)
Кинг-Конгша• 12 марта в 11:31
Ответ дляБритоножка
Є друзі в садочку? Поговоріть з їхніми батьками можливо вони вам допоможуть.
Бритоножка
• 12 марта в 11:43
Ответ дляКинг-Конгша
Друзів нема