Поддакиваю иногДА• 12 марта в 23:22
Мені дуже боляче( напилась. Чоловік сказав
Що не кохає мене більше, і більше бути разом не хоче. Мене розриває від болю.
10 років майже разом і спільні діти. Сказав що хоче аби я знайшла іншого чоловіка собі, а він зїжджає до кінця цього тижня або наступного. Кінець. Дівчата як таке пережити????????
Поддакиваю иногДА
• 12 марта в 23:23
Рішення розійтись він прийняв сказав ще один рік тому. Я йому не підходжу сказав
В кого тако було• 12 марта в 23:23
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Подло...должен был и озвучить свое решение год назад
Жена брата Админа• 12 марта в 23:24
Та хрен с ним, квартира ваша, детей только ему не забывайте половину времени отдавать, все будет чудесно, у вас появится время на себя.
Поддакиваю иногДА
• 12 марта в 23:24
Ответ дляВ кого тако було
Мені так болить( так болить
Галябалована• 12 марта в 23:24
Це ж не перша Ваша тема?. Зрозумійте,що існує життя без чоловіків
Поддакиваю иногДА
• 12 марта в 23:24
Ответ дляГалябалована
Перша. Для мене це наче сніг весною
Вся така шо куди там• 12 марта в 23:25
бахните еще шампанского, избавление от биомусора надо отпраздновать
Задолбулька• 12 марта в 23:25
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Перша. Для мене це наче сніг весною
Тож ви вже рік знали.?
А сніг весною - норма
любименькая• 12 марта в 23:25
Вам правильно пишут, почаще отправляйте к нему детей, чтоб жизнь малиной не казалась, а сами на свидания
Помеха справа• 12 марта в 23:26
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Перша. Для мене це наче сніг весною
И по моему не первая.
Марічка• 12 марта в 23:26
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мені так болить( так болить
Ох, верю Вам я все ещё оправиться не могу после 25 лет и года нет как развелись...тоже так подло сделал...причём закатывая скандалы. И только я съехала прискакала его хвея...
Поддакиваю иногДА
• 12 марта в 23:26
Ответ дляВся така шо куди там
Я вже випила віскі… тільки я не святкую… я просто в шоці!!
Попихтю та й годі• 12 марта в 23:26
Автор, обнимаю вас, это больно! Главное, когда опять найдёте себя и радость жизни, а он одумается, не пускайте. Всё будет хорошо! Очень сложно, но лучше, чем с ним. 3 месяца в среднем колотит((
Помеха справа• 12 марта в 23:26
Ответ длялюбименькая
Вся така шо куди там• 12 марта в 23:27
Ответ дляПоддакиваю иногДА
понятное дело, что неприятно, но хорошо что через 10 лет, а не через 30, у вас еще вся жизнь впереди!
Поддакиваю иногДА
• 12 марта в 23:27
Ответ дляВся така шо куди там
Я поки що цього не усвідомлюю… для мене це просто страшенна біль 😢
Жена брата Админа• 12 марта в 23:27
Ответ длялюбименькая
Не просто отправляйте, а все поровну: школы, уроки, кружки, больницы. Неделю у папы, потом у мамы. Буром не переть, а по хитрому: стресс, плохо, по врачам хожу, лечусь, надо отдыхать. И побольше на него всего.
Задолбулька• 12 марта в 23:29
Ответ дляЖена брата Админа
Буде суд.
Правильно одразу опіку над дітьми розділити 50/50 і проживання тиждень через тиждень.
буреЛОМКА• 12 марта в 23:30
Автор, я мислю завжди матеріально. Робота є?житло є? Соплі на кулак немає чого намотувати, потрібно оцінювати що і до чого дальше.
Поддакиваю иногДА
• 12 марта в 23:31
Ответ длябуреЛОМКА
Знаєте коли болить то останнє про що думаєте то матеріальне
буреЛОМКА• 12 марта в 23:32
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ні,автор. Болить не болить то півбіди. Перше про що потрібно думати, чи маєте ви де з дітьми дітися і чи потягнете їх фінансово.
Вся така шо куди там• 12 марта в 23:32
Ответ дляПоддакиваю иногДА
обнимаю вас! желаю вам всего хорошего
Галябалована• 12 марта в 23:32
Ответ дляЗадолбулька
Буде суд.
А мнение детей не в счёт? Почему их можно вот так?
Алина-1240• 12 марта в 23:33
Со мной вчера врача ждала женщина, 5 детей, муж свалил вообще, ’ он не нянька для инвалида’, она еле с палкой ходит,младшей дочке 2.5
Лиса Патрикевна• 12 марта в 23:34
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У вас діти, а ви напиваєтеся? Діти хоч не малі?
Задолбулька• 12 марта в 23:35
Ответ дляГалябалована
А хто про дітей думає, коли батьки розлучаються?
буреЛОМКА• 12 марта в 23:36
На жаль, чоловіки от так в нікуди не йдуть. Значить, десь має бути інша. Якщо так,дбайте за себе та за дітей, думайте за ваш комфорт,не принижуйтеся в жодному випадку,пішов-най йде.все.не ви перша,не ви остання. Все обовʼязково налагодиться.
Галябалована• 12 марта в 23:37
Ответ дляЗадолбулька
Я б не хотіла кожного тижня кудись їхати з речами. Мені як дитині потрібна мама, а не тато
Задолбулька• 12 марта в 23:38
Ответ дляГалябалована
А мамі вже життя не потрібне? Тільки прислуга/опіка дітям?