Княгиня пітьми• 22 февраля в 09:17

До чого я докотилась. Ридаю!

Дівчата, моя сімʼя остаточно розпалась!
Мені дуже і дуже боляче. Він ігнорує мене повністю, і каже я тобі не пробачу зневагу. Хах. За те я простила і підняття рук, і обзивання і стільки всього!
Ми поїхали в поїздку на 4 дні (повних 3) аби дитині змінити обстановку. Він навіть не доторкнувся до мене…
Сьогодні додому. Я плачу і ридаю бо розумію хана, сімʼї вже немає і не буде. 10 років майже в унітаз злили можна. Чому я така була не розумна, чому я була така необачна..
Дуже болить дівчата( сексу завжди мало було з часом, він тиран який чуть що кричить або кляне.. а я давай ще більше до рота заглядати!
Я забула що таке хороший секс. Я забула що воно таке бути бажаною((( він піде, фінансово стане набагато важче, відкласти біля нього щось було нереально бо взяв 50 грн з кишені і він вже знав і щось коментував. Просто боляче як я могла отак своє життя просрати((
Мені 29 років, а я виглядаю на 39!
На початку кружив, сексу було дуже багато, літав за мною. А потім змішав з лайном
автор Княгиня пітьми • 22 февраля в 09:18
Земля з під ніг пішла. Бо розумію що наступне що чекає - розлучення і тяжке фінансове становище. Я теж працювала але заробляла в дуже і дуже багато разів менше від нього
Яка я кончена((
Добрая свекровь• 22 февраля в 09:19
Ужас
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …

Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
автор Княгиня пітьми • 22 февраля в 09:19
Ответ дляДобрая свекровь
Ужас
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …

Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
Я не знаю як ви так можеье((( я б усе віддала за люблячого чоловіка бо я вмію любити і то дуже
КохайтесьЧорнобровi• 22 февраля в 09:19
Автор, яка головна проблема - мало сексу? Чи загальна атмосфера в сім´ї?
Міс Всесвіт• 22 февраля в 09:20
Давайте ещё больше драмы!
Автор, пока Вы не поймёте что растворяться в других людях нельзя и нужно быть собой и жить своей жизнью - ничего не изменится.
Он видит что об Вас можно вытирать ноги, поэтому и делает это.
Пишу каліграфічно• 22 февраля в 09:20
Автор, за цим етапом життя вас чекає нове кохання в щастя.
Але не повторюйте своїх помилок і не підбирайте мудака
автор Княгиня пітьми • 22 февраля в 09:20
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Насрати він хотів на мене.
Сексу нема
Поваги до мене нема. Зневага мене і ставлення в ніщо. Постійно кричить розлучення
Міс Всесвіт• 22 февраля в 09:21
Ответ дляПишу каліграфічно
И автору нужно будет вести себя чуть по другому, не заглядывая в рот и не растворяться в новом мужчине.
Лгин• 22 февраля в 09:21
Автор, намагайтесь переключитись на майбутнє, на свій шлях до успіху. Страждання за минулим тільки погіршить стан.
Бережіть нерви для щасливого майбутнього і дитини.
Прорветесь )
автор Княгиня пітьми • 22 февраля в 09:21
Ответ дляМіс Всесвіт
Давайте ещё больше драмы!
Так я в ньому постійно як ви пишете растворилась
(( це просто ужасно 😭😭😭😭😭😭
Пишу каліграфічно• 22 февраля в 09:21
Ответ дляКнягиня пітьми
Насрати він хотів на мене.
Сексу нема
Ви трохи затягнули з розлученням, треба було набагато раніше (
Він зраджує?
Добрая свекровь• 22 февраля в 09:21
Ответ дляКнягиня пітьми
Отак
Так склалося
І цей другий мене також любить
На руках носить
Просить розводитись і переїздити до нього
Міс Всесвіт• 22 февраля в 09:21
Ответ дляКнягиня пітьми
Насрати він хотів на мене.
Сексу нема
Пора уже идти на развод при таких вводных.
Паратруперсупер• 22 февраля в 09:21
Блин, может это и к лучшему?
Разве это жизнь с тираном? Да если и руки распускает вообще чмо, а не мужик
автор Княгиня пітьми • 22 февраля в 09:22
Ответ дляЛгин
Прорветесь )
Не знаю як. Зараз збираємось додому
Він бачить що я ридала , а він ходить собі співає
Зі мною не говорить
Инстагра_мерша• 22 февраля в 09:22
Ответ дляКнягиня пітьми
(( це просто ужасно 😭😭😭😭😭😭
Автор, зачем еще и ребенка родили такому уроду?
Добрая свекровь• 22 февраля в 09:22
Ответ дляКнягиня пітьми
Насрати він хотів на мене.
Сексу нема
Це якийсь сюр
Мені 48
Але я ніколи не знала таких стосунків ((;
Стигла полуниця• 22 февраля в 09:22
Я Вас щиро вітаю, гамно відпало. Зараз Вам здається, що все погано, а по факту у Вас починається нове нормальне спокійне життя. Закрийте ці двері назавжди
Скляна миша• 22 февраля в 09:22
29 років? У вас все попереду, трошки оговтаєтеся і все наладиться, зустрінете іншого. Головне з цього абьюзера аліменти гарні взяти
Пишу каліграфічно• 22 февраля в 09:22
Ответ дляМіс Всесвіт
Так, тут би попрацювати зі спеціалістом і відновитися.
29 років, все буде добре у неї .
Є дитина, буде і кохання
Почемучечка• 22 февраля в 09:22
Есть хорошие новости, вам всего 29. И вообще никогда не плачьте из за мужиков.
КохайтесьЧорнобровi• 22 февраля в 09:22
Ответ дляКнягиня пітьми
Насрати він хотів на мене.
Сексу нема
То нащо ВОНО вам треба? Щоб що? За чим побиватися?
Облаяти і зневажати вас може хто завгодно, - це не проблема. Вище ніс - ви варті іншого ставлення і життя!
Гарнюнька• 22 февраля в 09:22
Ну,нічого.29 ще все життя попереду.Все ще можна змінити і заробити.Я в 28 пішла на зйом з 2-ма дітьми від подібного,так,не легко,але і кредит на житло помаленьку виплатила і дітей на ноги поставила.Головне здоровʼя своє і дітей ну і заробіток.Час швидко біжить.
Міс Всесвіт• 22 февраля в 09:22
Ответ дляКнягиня пітьми
(( це просто ужасно 😭😭😭😭😭😭
Будет Вам опыт что так делать нельзя. Иначе Вас затопчут. Не только этот но и другие мужчины. Нужно быть полноценной самостоятельной личностью, не показывая другим людям что они для Вас смысл жизни.
Другие люди этого сильно не любят.
Силиконочка• 22 февраля в 09:23
Ответ дляКнягиня пітьми
Яка я кончена((
Вы ж с ребёнком поехали, какой секс за 3 дня?
Стигла полуниця• 22 февраля в 09:23
Надалі рекомендую обирати чоловіка головою, якщо потрібно. Не пісбкою
Айпишница• 22 февраля в 09:23
Автор, головне - це зараз прийняти цей факт та вже почати планувати своє майбутнє. Добре, що у вас є робота. Де жити є? Дитина з ким залишиться? На аліменти подасте і скільки отримаєте? Вже починайте думати про це.
Пишу каліграфічно• 22 февраля в 09:23
Ответ дляСиликоночка
А сім´ї з дитиною сексом не займаються?)
Ксерокопия ночи• 22 февраля в 09:23
Ответ дляДобрая свекровь
Ужас
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …

Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
Вы любите второго? Давно вместе?
Силиконочка• 22 февраля в 09:23
Ответ дляДобрая свекровь
Ужас
В мене навпаки
25 років шлюбу
Чолвік любить безмежно …

Але в мене є інший
Що робити - це жесть (
Рассказать мужу про другого