Поддакиваю иногДА• 12 марта 2025

Мені дуже боляче( напилась. Чоловік сказав

Що не кохає мене більше, і більше бути разом не хоче. Мене розриває від болю.
10 років майже разом і спільні діти. Сказав що хоче аби я знайшла іншого чоловіка собі, а він зїжджає до кінця цього тижня або наступного. Кінець. Дівчата як таке пережити????????
автор Поддакиваю иногДА • 12 марта 2025
Дівчат я вас дуже прошу не сваріться тут.
Мені бід і без цього вистачило вже
автор Поддакиваю иногДА • 12 марта 2025
Мене аж все тіло болить. 😣
Мама Никитки-2• 12 марта 2025
Ответ дляГалябалована
Чому татко має знімати житло біля школи? Бо Ви так хочете?
Бо діти повинні відвідувати школу. Може не знімати, тоді возитиме щоранку
Докладальниця• 12 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Дівчата чого ж воно с..ка так болить?
Ну бо ви ж мабуть розтанули у чоловікові, загубили себе. А так не модна робити. Приходьте до себе і згадайте що таке любити себе
Однозначно• 12 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Коли я попросила його залишитись він мені відповів : відстань від мене. Чи мені взяти твоє фото і піти на сайт знайомств аби когось знайти тобі, щоб ти відстала? 🤕
Боже, та знайте собі ціну вже. Не розмовляйте з цим гімном. Він вам прямим текстом каже що він вас не поважає. Але ви повинні поважати себе
ФруктЕщеТот• 12 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я не знаю. Мені так боляче. Випила віскі сиджу і плачу. Просто хотілось би щоб мене хтось обійняв… Мені так важко і боляче зараз. Мені здається що пекло мене застало тут, на землі
Обнімаю, хоч і здалеку, знайте, хтось хоч і далеко, бажає вам щастя, а мої побажання часто справджуються
Задолбулька• 12 марта 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Каких аргументов? Я у вас спросила и сама же должна была аргументировать? )))
Тож я вас запитала, що було б дай татко мамі копняка?
Де відповідь? Вже питання школи /друзів було б не актуальне?

То все таки ’ета другоє’?
Мама Никитки-2• 12 марта 2025
Ответ дляГалябалована
У тата інші плани на життя, немає чого маніпулювати дітьми. Діти не іграшки
Гложат меня смутные сомнения…. Ви чоловік автора?
автор Поддакиваю иногДА • 12 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
Не мабуть а точно.. він для мене був і татом і братом, і всім. Тільки він забув мені повідомити що я для нього ніхто
Задолбулька• 12 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Подружка чоловіка?
Xвостокрутелка• 12 марта 2025
Ответ дляЗадолбулька

То все таки ’ета другоє’?
Вы адресата перепутали 😂 Следите кому отвечаете 😉 Хотя с этим другое не удивлена
автор Поддакиваю иногДА • 12 марта 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ще більше аж заплакала
Дякую вам дуже. Як мені болить тільки бог знає те пекло що я переживаю зараз
І запитую себе - чому? Чому я не можу мати сімʼю і родину нормально? Чому таке сталос. В мене
Белочкой зови• 12 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Нормально дітям буде. Півсвіту так дітей виховує, тікі українки, дури, тягнуть на собі все рвучі жили
 из личного опыта?
Задолбулька• 13 марта 2025
Ответ дляXвостокрутелка
🤣🤣🤣
Нема чого пхати ніс в чужі коментарі
Водійка хімарса• 13 марта 2025
Умова одна - час з дітьми проводите порівну!!!!! ніяких недільних тат! Ви 4 дні, він 3 дні. На наступному тижні він 4 дні, ви 3 . Вам треба час для себе!
Жена брата Админа• 13 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Не залишиться він зі мною. Він відверто показав що мене ненавидить. Сказав що з дітьми розбереться сам і пояснить.
Ненавидит - до свидания. Почему он еще с вами?
ФруктЕщеТот• 13 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мені бід і без цього вистачило вже
І ще автор, почитайте 40 днів по 40 разів псалом 90, це важко, але допоможе заспокоїтися, ну і є шанс на поліпшення життя. Мені допомогло, може й вам допоможе.
Докладальниця• 13 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А навіщо ви просили його залишитись?
Жена брата Админа• 13 марта 2025
Ответ дляШвидка Настя
конечно , ничего страшного у свалившего к другой бабе папы ночевать, и слушать как пол ночи они там ахаются за стенкой, а утром за завтраком наблюдать как она с ним лабызается милый - милый, а потом ехать к маме, которая в соплях - слезах пытается собрать себя по кускам....
Реально, у вас какой-то свой опыт больного папы. Так не у всех, поверьте.
автор Поддакиваю иногДА • 13 марта 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Він не зі мною. Бути тимчасово на одній території не рівно бути разом. Сказав що знайде житло до кінця тижня або наступного і зїждажє.
Xвостокрутелка• 13 марта 2025
Ответ дляЗадолбулька
🤣🤣🤣
Нема чого пхати ніс в чужі коментарі
Простите, я не знала, что я на вашем личном форуме )))
Задолбулька• 13 марта 2025
Ответ дляXвостокрутелка
То ви просто не знали, що писала я не вам.
автор Поддакиваю иногДА • 13 марта 2025
Ответ дляДокладальниця
А навіщо ви просили його залишитись?
А як інакше..я просила він сказав ні. Що йому дуже погано зі мною. Що не хоче мене і не любить мене
Найбільше вдарило те як він сказав що планував вже це давно
Водійка хімарса• 13 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
не принижуйте себе. Він все вирішив, або хтось за нього. Потім він пожалкує, але не тепер. Поводьтеся з повагою до себе насамперед. Знаю що важко, але будь ласка, тримайтеся при ньому. Хай йде, він зрадник, він вам не потрібен. Але не відпускайте його так просто! повна відповідальність за дітей половина часу!!!
ФруктЕщеТот• 13 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ще більше аж заплакала
Я знаю що ви відчуваєте. Це дійсно пекло. Не шукайте причин в собі, це його таргани голові і його рішення, він козел. Виплачтесь і збирайте себе з підлоги по шматочках.
Лінива, не каюсь• 13 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я не знаю куди. Він сказав до кінця цього тижня край на наступний зїжджає. Шукає собі житло. Що зі мною бути не хоче - бо йому хочеться просто мене порізати на куски. І що жодного кохання до мене він не відчуває.
Порізати на куски? Тобто? Таке відчуття ненависті? За що?
Любов пройшла - це зрозуміло, так буває, а ненавидить вас чому?
Белочкой зови• 13 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Протрезвеете, найдите психотерапевта. Это неприятно, но потратить жизнь на нелюбимого человека - тоже такое себе удовольствие. Конечно, это тяжело, но нужно пережить.
автор Поддакиваю иногДА • 13 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Бо я його нервую. Провокую, як він каже. Я у всьому винна і я погана. І він хоче нічого , але позбутись мене
Докладальниця• 13 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну от і все, буде вам урок, щоб більше так не робили.
Галябалована• 13 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну да, 100% буде як Вам хочеться