Чорнобаївка• 13 марта в 01:57

Манипулятор

Є почуття що коханець мною маніпулює.

Якщо ми поцапались, обов´язково постить фото з жінкою де вони цілуються милуються.

Я уходжу, але за деякий час він викладає фото де він з шаленими чи сумними очима як у котика зі шрека, ніби - дивись як мені погано.

Я ведусь, обіцяю прийти відсмоктати, потрахатись добряче і хоба, уже він веселий на фото.
Маніпулює?
автор Чорнобаївка • 13 марта в 02:25
Ответ дляКумася
Как можно любить годами человека, который вас не выбрал, у него своя жизнь, семья...
У меня в юности была больная любовь но к свободному парню, я пару лет убила на ожидания и потом поняла, как это глупо. Не стоят любви мужчины, которые нас не любят. А вы уже большая девочка. Годы мчатся, зачем их тратить на женатика?!
Он меня воспринимает уже как старшую сестру, секретаря, подчиненную, какую-то проститутку по вызову и советника с психологом, такое ощущение. Чуть что, я должна его успокаивать словами советами или сексом.
Но я ж не жена
Щира українка• 13 марта в 02:30
Ответ дляЧорнобаївка
Бросаю вже вкотре. Намагається повернути. Мене не влаштовує усе, бо ні кохання ні грошей мені не дає, скупий навіть на слова, жодного слова лагідного чи комплімента не казав, про ’люблю’ вже мовчу. Як я розумію, до мне преться бо жінка не хоче викрутасів, мінетів тощо, а я дозволяю.
Хочется надеяться, что это чей-то стеб
автор Чорнобаївка • 13 марта в 02:35
Ответ дляЩира українка
Хочется надеяться, что это чей-то стеб
Увы, но нет
автор Чорнобаївка • 13 марта в 02:37
Ответ дляЩира українка
Хочется надеяться, что это чей-то стеб
Он еще и совсем перестал меня жалеть и уважать, это трэш, потому ушла уже совсем.
Перед этим пришел, кончил в меня и на мою одежду, нагрубил что-то вроде ’тебе надо зарабатывать себе на жизнь минетами’ и ушел. Я рассвирипела и кинула его в блок везде.
Теперь он постит грустные фоточки, прямо страдалец
Бюст Березуцкого• 13 марта в 02:42
Ответ дляЧорнобаївка
Минет это что-то особенное? Выкрутасы? Да Вы шутите)
автор Чорнобаївка • 13 марта в 02:46
Ответ дляБюст Березуцкого
Не шучу.
Бюст Березуцкого• 13 марта в 02:47
Ответ дляЧорнобаївка
Не шучу.
Это не выкрутасы) банальность
автор Чорнобаївка • 13 марта в 02:49
Ответ дляБюст Березуцкого
Это не выкрутасы) банальность
Я понимаю
Все будет, но потом• 13 марта в 03:08
Вы смешно так написали ))) Та мы все манипулируем )
автор Чорнобаївка • 13 марта в 03:10
Ответ дляВсе будет, но потом
Возможно :)
Чупокабра• 13 марта в 03:28
Ответ дляЧорнобаївка
Та заблокуйте його. Видаліть із друзів. Це ж як треба себе неповажати, що через якісь фотки таке вибачати і знову лізти в те болото. Знайшов лохушку і самостверджується.
Чупокабра• 13 марта в 03:29
Ответ дляБюст Березуцкого
Не всі жінки роблять.
автор Чорнобаївка • 13 марта в 03:32
Ответ дляЧупокабра
Так самостверджується.
Заблокувала, видалила. Коли хочу сексу, просто мастурбую на його фото чи порно.
Щодо лахушки, я точно вона.
Але спочатку дозволяла таке бо колись як були молодшими на початку, то я його трохи ображала, потім він мене.
Але я перша нагавкала на нього колись, щось приревнувала тоді. І ось як почуття провини за те. Дозволяла себе ображати потім.
автор Чорнобаївка • 13 марта в 03:43
Ответ дляЧупокабра
ще був епізод, коли я хотіла визвати в нього емоції, щоб ревнував. І цілувалась з іншим на його очах. Нічого крім поцілунків та обжимань не було (бо сексу в мене не було до стосунків з майбутнім чоловіком), але я не отримала той ефект що хотіла, я хотіла щоб він показав що я йому небайдужа, але схоже що або йому було все одно або це його дуже образило.
І от я переживала за це, я не хотіла робити йому неприємно. Мені не подобався ні той рандом хлопець ніхто інший, крім нього.
І це почуття провини довго в мені було.
Я думала, а що як я йому теж тоді була небайдужа, і ранила його.
автор Чорнобаївка • 13 марта в 03:47
Мене налякало що десь за півроку після мого весілля, він постив дивні фото, чомусь вирішив дуже кардинально та дивно підстригтись і я (не знаю як і чому) відчула що з ним щось не те, депресія чи образи, стрес.

Чи була й моя провина в тому?
За це все я фактично дозволила йому користуватись мною роками, принижувати деколи, самостверджуватись. Врешті решт він майже знищив мене фізично та морально.
Але стало легше, бо ніби це було заслужено і я тепер вільна від провини.
автор Чорнобаївка • 13 марта в 04:13
Как ни странно, несмотря на обиды и прочее, я бы хотела оставаться его любовницей, именно в таком статусе, но при этом чтоб ко мне было больше любви, больше секса, и чтоб он помогал мне финансово, дарил подарки. Секса с ним мне всегда тоже мало было, хотелось больше.
Силиконочка• 13 марта в 06:32
Ответ дляЧорнобаївка
Почти 40 😮‍💨
Боженька, дай же врешті цій жінці розуму! Ви розумієте що він КРАДЕ ваші останні роки молодості? Це як за останні гроші купити червону ікру щоб погодувати голубів бо вам подобається дивитись як пташки їдять. Так би і дала вам ляща щоб в себе прийшла.
автор Чорнобаївка • 13 марта в 06:45
Ответ дляСиликоночка
Дуже дякую Вам за теплі слова 🩷
Я розумію усе, та загалом філософськи відношусь до віку та прохолодно до стосунків. Скоріше намагаюсь діяти інтуїтивно. Я відчувала що цьому чоловіку потрібне спілкування зі мною і я з ним була. За час спілкування ми обидва пропрацювали якісь травми, позбулись комплексів та віктимності, краще зрозуміли самих себе.
Це ніби був великий кармічний урок який ми пройшли. Тепер мені час займатись лише своїм життям (бо воно в повній сраці, як то кажуть)