Пищалка• 13 марта 2025
Чи вітати з днем народження?..
так склалось, що прийняли рішення розлучитись.ну не я, а інша сторона.
ми розходимось.були багато років разом. про примирення і мови бути не може
але скоро день народження у нього. чи вітати чи ні?все таки багато років були разом і є дитина спільна
не знаю як вчинити , але ми більше не разом
Пищалка
• 13 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Здох так здох
та він не здох, він ще мене переживе і половину тутешнього форуму
заварний look• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Жаль
Престидижитатор• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Здох в плані Нема його у вас. Не принижуватися і не вітати
Меня не звали• 13 марта 2025
В залежності як розлучилися і в яких лишилися відносинах. Дійте за власними вілчуттями
Пищалка
• 13 марта 2025
Ответ дляМеня не звали
ну він сам вирішив піти від мене, ставлення погане було до мене.
Чаклунка-ведунка• 13 марта 2025
Залежно від того, як розходитеся - ворогами чи вдячними одне одному за все хороше...
Престидижитатор• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
То звісно вітайте і айфона 16 подаруйте
Меня не звали• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Ставлення погане було до вас, але пішли не ви, а він. Дивно
Пищалка
• 13 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
То звісно вітайте і айфона 16 подаруйте
до речі одного разу було так, що колись коли ми жили ще разом на мій день народження він мене не привітав взагалі ніяк і проігнорував
Я проплакала весь день
дамаАмстердама• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Тоді звісно ні
Пищалка
• 13 марта 2025
Ответ дляМеня не звали
дивно але як є. сказав що не хоче бути зі мною більше
Престидижитатор• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Я проплакала весь день
Проплакала але не порозумнішала
Пищалка
• 13 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Проплакала але не порозумнішала
ні) розум мене наздоганяв але я завжди була швидша
заварний look• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Какие тогда вопросы?
Не поздравлять.
Пищалка
• 13 марта 2025
Ответ длязаварний look
Какие тогда вопросы?
Не поздравлять.
Ок дякую
Шумелка Мышь• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Я проплакала весь день
У вас после его поступков ещё возникают вопросы относительно поздравления?
Пищалка
• 13 марта 2025
Ответ дляШумелка Мышь
та то взагалі лайт версія цього кадра) його вчинків я тут навіть не писатиму бо скажуть що я троль
Mrs.Sexuality• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Напишите, нам интересно
Стигла полуниця• 13 марта 2025
вот как вам хочется так и сделайте
есть желание - поздравьте
нет - не стоит
решать вам
есть желание - поздравьте
нет - не стоит
решать вам
Шикаю і викаю• 13 марта 2025
А вообще для вас идеален метод Калмова. не для возвращения, а чтоб из головы его выкинуть. Тут раньше часто о нем писали)
Пищалка
• 13 марта 2025
Ответ дляШикаю і викаю
почитаю) вже бачила хтось писав таке) та ні про повернення і мови нема)))
Непогодка• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
С новым годом тоже поздравляли? Зачем эти поздравления нелюбимым?
булоТАЙминуло• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Автор, мужчины это принимают за ’она чего-то хочет..надоела!’ те не ценится это.. если бы ценилось - было бы иначе. Делайте паузу, отойдите... будете нужны - сам позвонит. Не стоит
булоТАЙминуло• 13 марта 2025
Ответ дляПищалка
Точно НЕТ! Не роняйте остатки своей ценности... (я из тех кто до последнего сохраняет отношения.. но на сегодня убеждена ЧТО не стоит.. ) дистанция!
Воленс-неволенс• 13 марта 2025
А що станеться такого, якщо ви його не привітаєте? Або напишете ’з днем народження, всього найкращого’. Оцініть самі, воно вам треба?