Майданщица• 13 марта в 18:15

Розкажіть свої щасливі історії та не дуже … з військовими ЗСУ

Завжди недо...• 13 марта в 18:24
Зустрічатися чи бути заміжньою?
Мейк-ап форева• 13 марта в 18:30
Заміжня за військовим зсу. З перших днів на фронті. Не знаю, що вам розповісти. Все добре у нас. Але важко стільки років нарізно жити.
Завжди недо...• 13 марта в 18:34
Заміжня за військовим.
Це важко.
Це завжди його чекати, це багато робити самій, бо він не може допомогти.
Це завжди його підтримувати.
Чекати поки зателефонує.

Слухати його анекдоти і НЕ анекдоти теж слухати.
Джонсонюк• 13 марта в 19:15
Ответ дляЗавжди недо...
Заміжня за військовим.
Це важко.
Це завжди його підтримувати.
Чекати поки зателефонує.

Зате ви щаслива,терпіть заради щастя
Руда ліса• 13 марта в 19:36
3 подруги развелись с военными, при чем разводится никто из них не планировал изначально, помогали, ждали, переживали, а мужья в других городах загуляли...
Мюллерная• 13 марта в 21:29
гуляють дуже нажаль, для них - це типу ’та нічого там страшного’. Деякі йдуть з сім´ї до ’панімающих’. Задовбуєшся все сама, ще й треба розважити, вислухати, підтримати, а він навіть не слухає, які в тебе проблеми/переживання, якось так...Практично нічого хорошого, за виключенням деяких випадків і то хз що далі як буде...
Не зви чайна• 13 марта в 22:12
Гуляють вони всі, без виключень. Просто деякі жінки ще не дізналися
Мона_Лиса• 13 марта в 22:53
Заміжня за офіцером ЗСУ, одружилися, коли був курсантом, зараз вже підполковник, разом 20 років, 2є дітей. На 100% моя людина, бо досі горять іскри поряд і метелики. З 2014 на війні, але ротації часто, тому мені набагато легше аніж багатьом іншим жінкам. Стосунки у нас такі самі як і 20 років тому, досі побачення, вино, кіно. Хоч і у нього характер жорсткий, але за стільки років разом вже обоє знаємо, коли нам слід промовчати, тому якщо і сваримося, то раз у півроку. Питайте. Але я той приклад, коли ми обоє виховували один одного всі роки. ))))