миссДавеча• 13 марта в 22:47

Добраться в Киеве

Девочки, подскажите, в 9 утра с жд вокзала Киева до военного госпиталя добраться быстрее на метро или на троллейбусе 14?
Умничка-помощничка• 13 марта в 22:48
Метро
Ждушечка• 13 марта в 22:49
Метро
Брюльтик• 13 марта в 22:49
если троллейбус сразу придет, то на нем удобнее. Если нет, тогда на метро и потом пешком
Vita_Nikolaeva• 13 марта в 22:50
Смотрите по гугл картам маршрут какой быстрее , уже на месте
Шалена невинність• 13 марта в 22:52
Метро бістрее, но идти дальше.
Коренная киевлянка• 13 марта в 22:56
В метро нет пробок, обычно оно быстрее
Кіна не буде• 13 марта в 22:59
Дивіться, 14 тролейбус згідно розкладу від Залізничного вокзалу відправляється о 9-13, 9-30 та 9-46, тобто кожні 15 хвилин. Тролейбус до госпіталю ближче, ніж метро.
Да, я блондинка!• 13 марта в 23:00
Однозначно метро
Да, я блондинка!• 13 марта в 23:01
Ответ дляКіна не буде
А ще о 9й буде тащитися невідомо скільки через трафік.
Да, я блондинка!• 13 марта в 23:05
Автор, захочете під´їхати - сядете на тролік на Печерській.
Кіна не буде• 13 марта в 23:06
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну, можливо, на 5-10 хвилин, не суттєво. Пиляти пішки від метро далеченько, ще й можливо під дощем
Да, я блондинка!• 13 марта в 23:09
Ответ дляКіна не буде
Дуже суттєво. Під´їхати можна з Печерської також.
Organic• 13 марта в 23:44
Ответ дляКіна не буде
Там півтори зупинки від метро. Буде трохи довше, бо на іншу гілку пересадка, зате точно доїде.
Бо метро під час тривоги працює, а тролейбус зупиняється і всіх висаджує на найближчій зупинці. Чи буде тривога, ніхто не знає.
автор миссДавеча • 13 марта в 23:48
Ответ дляКіна не буде
Дякую за розклад 😘