кнопкодав• 14 марта в 08:13

Кидає чоловік і йде на війну.

Ми 23 роки разом.
І в горі і в радості
Я вже почала жити з думкою, що він мене кинув і то мабуть на краще
Але як він йде на війну і не приведи Господь з ним щось станеться?
Що мені потам робити? Як з тим всім жити? А якщо інвалідом стане?
Я проти розлучення, але і проти щоб він йшов на війну
Він вже комісований. Виіздний.
Думала нарешті почнемо жити спокійно …
Не можу жити і спати з цими думками
Херсон це Україна• 14 марта в 22:30
Ответ дляСмайликівна
Какой мотив у него?
Зачем мотив сумчанам, харьковчане, херсонцам? Пусть сидят под бомбёжки, а раша лезет на всю страну
ПотеряласЯ Я...• 14 марта в 23:14
Автор, мій пішов в липні 22 , в жовтні важке поранення і інвалідність. Слава Богу, що вижив. Але іноді мені здається, що частина його досі на війні (
Разом вже 19 років, 3 дітей .

Це його вибір , він має на нього право.
Байрактарна• 15 марта в 01:31
мало кто возвращается без психических расстройств и травм . порой это опаснее чем инвалидность
Всех в сад• 15 марта в 06:42
Ответ дляНе вмію заміряти
Це нормально не хотіти воювати, нормально намагатися не потрапити на війну тим хто не обрав військову професію, нормально дружині не хотіти, щоб чоловік туди йшов. Але в ´такоє врємя´ хизуватися такою позицією, ще й принижувати тих, хто все ж мав сміливість піти на захист Батьківщини, це вже така гниль.
Можете мені не відповідати більше, я все одно читати не буду. Наче в лайні побувала
Не хотите ответа не стоит мне писать.

А в чем смелость? Вы реально считаете, что бросить семью и пойти за амбициями это смелость?

Я никого не унижаю.
Всех в сад• 15 марта в 06:43
Ответ дляСтефанія
Яка ви кончена 🤮
Адміни ,можете банити
А по сути?
Всех в сад• 15 марта в 06:44
Ответ дляЯ така бойова
Авторка написала , що чоловік інвалід війни. Хто його візьме назад? Ні, ну можуть у нас на комісіях мобілізованих годними визнавати хворих, але інваліда офіційного не візьмуть точно, навіть при його бажанні. І це я знаю з реальних прикладів зі свого оточення
2,3 группу берут спокойно
Всех в сад• 15 марта в 06:56
Ответ дляЯ така бойова
Ні. Військові проходять мед комісію. Це заборонено інваліда пропускати. Бо це відповідальність командира потім, проблеми для співслужбовців і може заважати службовим обовʼязкам. І лікарям на комісії це загрожує проблемами. Саме якщо є офіційна ий папір, що людина інвалід.
Ще раз повторю, це не стосується мобілізації людей з проблемами по здоровʼю, які не можуть це довести документально. То інша історія
Нет, знаю лично 2 инвалидов 2 и 3 группа), оба воевали до этого и инвалидность после войны, обоих комиссовали летом 24, обоих опять забрали, одного в январе 25, а второй пошел в эту среду в тцк (вызвали), вот, прошел комиссию и опять воевать. Первый уже на 0, даже не на 1 линии.
Смайликівна• 15 марта в 09:46
Ответ дляХерсон це Україна
мотив бросать семью
ПотеряласЯ Я...• 15 марта в 20:47
Ответ дляВсех в сад
Що значить забрали ?
Вони можуть повернутися тільки добровільно.
Всех в сад• 15 марта в 20:48
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Що значить забрали ?
То и значит 🤷
ПотеряласЯ Я...• 15 марта в 20:56
Ответ дляБрюльтик
у моей знакомой такой муж, раненый, контуженый, но нет возвращаюсь там же пацаны, многие там находят себя и смысл для себя.
Багато хлопців, хто повернувся, не відчувають себе потрібними в мирному житті (((
Тому і хочуть повернутися.