кнопкодав• 14 марта 2025
Кидає чоловік і йде на війну.
Ми 23 роки разом.
І в горі і в радості
Я вже почала жити з думкою, що він мене кинув і то мабуть на краще
Але як він йде на війну і не приведи Господь з ним щось станеться?
Що мені потам робити? Як з тим всім жити? А якщо інвалідом стане?
Я проти розлучення, але і проти щоб він йшов на війну
Він вже комісований. Виіздний.
Думала нарешті почнемо жити спокійно …
Не можу жити і спати з цими думками
І в горі і в радості
Він вже комісований. Виіздний.
Думала нарешті почнемо жити спокійно …
Не можу жити і спати з цими думками
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Я не вам писала, але спитаю - ви теж вважаєте, що чоловіки, які воюють не думають про свої сім´ї (у автора чоловік пішов добровільно, нагадую про всяк випадок). А за що вони воюють по вашому?
Естественно, а как же думают, если они бросают жену саму грестись в такое время? Для меня это предательство, я мужу в первые дни сразу так и сказала. Другое дело бусифицированные, там от них ничего не зависит.
Я мужу изначально сказала, что если он пойдет воевать, то я разведусь и уеду с детьми, не скажу куда и общаться больше никогда не дам. Мне рядом мужчина нужен, а если для кого-то амбиции важнее семьи, то пожалуйста, но без меня.
Не вмію заміряти• 14 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
То ´ в такоє врємя´ хтось має захищати вашу ж..у, а ви їх дружинам будете розповідати, що про них не думають, інша справа ваш під спідницею. Я вас правильно зрозуміла?;
А ось і я• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
У нього крім мене нікого немає
мля.... оце мужику і кадилом не відмахатись
Стефанія• 14 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
При чем тут мой муж? А так то выше читайте ее сообщения, там масса такого.
Ви пишете що вона відправляла чужих чоловіків . Я вам кажу «скрин дайте «
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Мой как раз меня и детей защищает, а не все на меня сбросил. Мою ж не надо защищать, достаточно было бы не держать взаперти. А интересы государства должны защищать специально обученные люди (силовики), ну и по желанию, кому государство важнее семьи 🤷
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляСтефанія
Отсортируйте ее сообщения, мне не удобно листать тему с телефона. Она много брела написала, посмеетесь заодно)
Я така бойова• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Моделюю ситуацію. Йде на війну і стає інвалідом
Як жити далі мені з цим?
З яких міркувань він вирішив піти саме зараз? Чому всі три роки не наважувався?
Я така бойова• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Він інвалід війни. Він своє вже віддав
Так хто його візьме, якщо він інвалід?
Я така бойова• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Так має.
Я його пів року витягувала з того світу.
Я не впевненна що у мене будуть знову на це сили і при тому всьому що я вже не його жінка буду і при тому всього що я благаю не йти на війну
Якщо він інвалід, його не візьмуть. Це абсолютно точно.
Лорка-хлорка• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Як жити далі мені з цим?
Спокійно жити. Мій в 2015 в АТО став інвалідом. То я з ним у 2020 році ще й розлучилася. І сумління абсолютно не гризе.
Відморожена• 14 марта 2025
Мое мнение такое - каждый сам решает, воевать ему или нет. Это очень личное решение
По ответам автора я поняла, что муж - бывший. Если так, то к чему кипиш - вообще не понимаю
Ранковий базар• 14 марта 2025
Автор, а от як ви відчуваєте-дійсно не любить чи спеціально так говорить, бо йде на війну? Коли розлюбив, чому? Якщо дійсно не любить, Напевно я б розлучилася і намагалася поставити крапку. Але куди діти почуття? А те що він хоче йти на війну мені не зрозуміти, але я ж не військова людина. Тому тут без варіантів-це його вибір. З іншого боку, а хто тоді, якщо не такі як він, де взяти хлопців з досвідом? І що робити жінкам , які хотіли жити мирним життям , а не оте все.
Не вмію заміряти• 14 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Це нормально не хотіти воювати, нормально намагатися не потрапити на війну тим хто не обрав військову професію, нормально дружині не хотіти, щоб чоловік туди йшов. Але в ´такоє врємя´ хизуватися такою позицією, ще й принижувати тих, хто все ж мав сміливість піти на захист Батьківщини, це вже така гниль.
Можете мені не відповідати більше, я все одно читати не буду. Наче в лайні побувала
Глаголиця• 14 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Быть рядом не равно ухаживать за инвалидом.
Муж хочет бросить автора, поэтому у неё вопрос, как потом с ним жить, если станет инвалидом.
А так, то конечно всем хочется, чтобы муж был здоров
Не вмію заміряти• 14 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Автор написала вже, що воював, комісуввли через поранення, а зараз знову хоче повернутися. Але тема скоріш за все трольна, бо авторка щось дуже плутається в очевидних речах. То йде, то вже пішов, то кинув то вона вже хоче кидати.
Медсестричка• 14 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Аналогично для меня это значит что ему все равно на свою семью , а потом не дай бог что еще и все ляжет на плечи жены
Стефанія• 14 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Яка ви кончена 🤮
Адміни ,можете банити
Я така бойова• 14 марта 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Авторка написала , що чоловік інвалід війни. Хто його візьме назад? Ні, ну можуть у нас на комісіях мобілізованих годними визнавати хворих, але інваліда офіційного не візьмуть точно, навіть при його бажанні. І це я знаю з реальних прикладів зі свого оточення
Я така бойова• 14 марта 2025
Ответ дляМедсестричка
Тобто всі, хто зараз служать - їм пох»р на сімʼю? Я вірно вас зрозуміла?
Не вмію заміряти• 14 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Я цього не знала, але ще одна нестиковка.
Не вмію заміряти• 14 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
От для того автор і створила тему. Щоб жаби такі повилазили. Сподіваюся, що вони провокатори.
Медсестричка• 14 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Я не обсуждаю чужие семьи .Мне важен мой муж и мои дети и я могу только за них сказать как у других незнаю , только им решать . Для меня важно чтоб муж заботился обо мне и наших детях и мы всегда были на первом месте у него , поэтому на другие семьи не смотрю у других может по-другому и тоже естественно имеют на это право
Фокус-Покус• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
А Ви навпаки?! А куди імігрувати збирались? Може до раши? Так там таких на м´ясо пускають. Хто зі ждунів в Маріуполі лишився, освоють широкі простори Сибіру й Далекого Сходу расєє!
Что за бред Вы несёте?
Я сама из Мариуполя. Есть друзья,коллеги которые там остались. Подскажите какие просторы они осваивают? А то может Яне в курсе и по ходу они тоже)
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
Ото ви погано знаєте
кнопкодав
• 14 марта 2025
Ответ дляЯ така бойова
У 2016 перша інвалідність взяли
В 2023 друга
Що ви несете ….
В 2023 друга
Що ви несете ….
Ответ дляЯ така бойова
Ви абсолютно не праві.
Його не можуть змусити служити, мобілізувати, якщо він має інвалідність. Але якщо він сам захоче, то всі прекрасно погодяться і візьмуть.
Це як інвалідність і робота - можеш отримувати просто пенсію по інвалідності, а можеш іще йти працювати
Я така бойова• 14 марта 2025
Ответ дляMds
Ви абсолютно не праві.
Ні. Військові проходять мед комісію. Це заборонено інваліда пропускати. Бо це відповідальність командира потім, проблеми для співслужбовців і може заважати службовим обовʼязкам. І лікарям на комісії це загрожує проблемами. Саме якщо є офіційна ий папір, що людина інвалід.
Ще раз повторю, це не стосується мобілізації людей з проблемами по здоровʼю, які не можуть це довести документально. То інша історія
Зараз на дієті• 14 марта 2025
Ответ длямадамГрицацуева
это его личное дело, вы ему не мать
Зато як відірве ноги і руку, то до жінки прийде-на доглядай, не ви ж його обходити будете