кнопкодав• 14 марта 2025

Кидає чоловік і йде на війну.

Ми 23 роки разом.
І в горі і в радості
Я вже почала жити з думкою, що він мене кинув і то мабуть на краще
Але як він йде на війну і не приведи Господь з ним щось станеться?
Що мені потам робити? Як з тим всім жити? А якщо інвалідом стане?
Я проти розлучення, але і проти щоб він йшов на війну
Він вже комісований. Виіздний.
Думала нарешті почнемо жити спокійно …
Не можу жити і спати з цими думками
Цигарний шланг• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Він інвалід війни. Він своє вже віддав
Куда его берут ? Может в части или на полигоне инструктором?
З бісиками• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Яку учебку
Він військовий інвалід
Комісований
Ви читаєте тему?
Ничего не поняла. Вы дружная любящая семья уже 23 года, но муж бежит от Вас, как от чумы, готов даже погибнуть, лишь бы только не жить с Вами?
При этом даже не говорит с Вами об этом, просто озвучил - ухожу, моё место не здесь, рядом с вами...
Или как это всё у вас в семье происходит?
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Развестись до того, сейчас.
Или не хочется вдруг что выплаты упустить?

Но если вы любите, то какая тогда проблема? Вы же хотите быть рядом?
Быть рядом не равно ухаживать за инвалидом.
Цигарний шланг• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
У мого чоловіка нікого немає крім мене і доньки
Знайде ще
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Шановна! А якщо рузкие зі своїми панцерникам прийдуть до Вас, гадаю жити спокійно Ви вже ніколи не будите, якщо взагалі будите в жити! Подивіться хрніку розстрілів в Ізюмі, Бучі, Ірпіні. Він зробив вірний вибір - захищати свободу та незалежність своєї Батьківщини-України. Чи Ви особисто проти цього вибору?! Прийде час, і кожного спитають - що ти робив під час війни? Чи захищав ти Україну до останнього?! Ось так як саме Ви потайки міркують багато хто. Аби хто-небудь, аби не я. А хто ж зупинить русацьку орду, хто???!! Чи ми віддамо їм все, а самі за границі?!
А сами вы где? Добровольно в 22 пошли?
Цигарний шланг• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Так я готова. Але він не приймає мене
Вас покинув чоловік. Навіщо ви чіпляєтесь за нього? Це ж як треба було чоловіка довести,
що він на війну навіть радий втекти від вас.
Язвочка• 14 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Решил мужик развестись. А чтобы было куда уйти, решил на войну похоже. А автор смешала все в кучу. Я сначало поняла, что решения мужа идти на войну это ’кинул’. А там сначало ушел, потом мобилизовался.
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
А Ви навпаки?! А куди імігрувати збирались? Може до раши? Так там таких на м´ясо пускають. Хто зі ждунів в Маріуполі лишився, освоють широкі простори Сибіру й Далекого Сходу расєє!
Фантазируйте в меру, а то перебор уже)
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Я зразу сказала, що сприйму це як зраду, не пробачу ніколи. Дітей не побачить ніколи. Героєм в їх очах не буде, бо коли він їм потрібен він їх покинув. Виїду і не скажу куди.
Мои слова ещё в 22 мужу)
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Ага. Так в Україні їх називають терміном - ’ждуни’. Ось вони й ’дождались’! Кого куди. Красноярськ, Улан-Уде, Норільськ. Так-так. Русня нікого з ждунів не лишила за місцем реєстрації. Всіх на переселення.
Где вы этого бреда набрались? 🤣
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляДуняша
Ну раз любите до чого питання про інвалідність, чи ви тільки здорового його любите? А якщо ви завтра захворієте, що із вами робити?
Понимаете разницу между заболел и осознанно пойти и пока лечиться?
Всех в сад• 14 марта 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
странно что про женщин на фронте рассуждают женщины в тылу никак не помогающие фронту. Вы кто, чтобы других спрашивать, на фронте ли они? Волонтерка? Связистка? Сапер?
Вот начните хотя бы с уровня ’волонтер’ а не ножки свесили с дивана и вопрошать других
А то, что женщины в тылу отправляют чужих мужчин на фронт нормально? Не странно? Может они сами пойдут изначально?
Кому там слова не давали• 14 марта 2025
Ответ длямадамГрицацуева
это его личное дело, вы ему не мать
Но досматривать его будет жена, если его без рук/ног вернут, а не мать!
Кому там слова не давали• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Моделюю ситуацію. Йде на війну і стає інвалідом
Як жити далі мені з цим?
Отдать в дом инвалидов, так думают советчицы, ибо муж- это мамонт в дом, а не судно и памперсы
Кому там слова не давали• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Ну я люблю його і що далі?
Тут таких слов не знают, только деньги и квартиры
Barkas• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Як жити далі мені з цим?
Як вирішите. Він робить свій свідомий вибір, ви зробите свій. Все.
ДелиВерка• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Як жити далі мені з цим?
ну вы пишете бред полный и 10-к тем
Викликаю на дебати• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Да.
Викликаю на дебати• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Нєа.
Брехня.
Викликаю на дебати• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
Слава Українi• 14 марта 2025
А вже просили зняти анонімів?
автор кнопкодав • 14 марта 2025
Ответ дляДуняша
Ну він мене зараз покинув. Тобто як я маю жити далі - його не цікавить
А от у що станеться то маю доглядати його?
Файна цьоця• 14 марта 2025
Ответ дляНаташа_32
«що ви робите під час війни?»
крім лозунгів, щоб хтось йшов вмирати, але не ви особисто звісно
Файна цьоця• 14 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Где вы этого бреда набрались? 🤣
Одноклеточная на работе
Файна цьоця• 14 марта 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Кто на фронте наташа_32? Ее фронт - советчица . Примитивное воздействие зеленой пропаганды на неокрепшие умы
Угадайс• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Як жити далі мені з цим?
А навіщо ви притягаєте негатив? Думки матеріальні. Можливо все, але не треба себе накручувати.
Добротная• 14 марта 2025
Ответ дляВсех в сад
Вы наивно полагаете, что армия состоящая из женщин может противостоять армии из мужчин? Что значит ’сами пойдут изначально’? Кто может, тот и пошел.
Язвочка• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Розлучайтесь і не доглядайте. Коли перший раз він воював, ви не моделювали нічого?
Добротная• 14 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Вы уже этот момент с ним обговорили? Он уже бросил, он Вам никто,а то что Вы там кого-то любите, то это не его проблемы, с него алименты ребенку.
автор кнопкодав • 14 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
Ні. Навіть уяви не було. Тоді він мене любив. І ми не розлучені були
І при отриманні травми я робила все що могла