Глаголиця• 14 марта 2025
Есть ли выплаты на детей (типа Kindergeld) в Польше?
Добрый день. Я из прифронтовой территории. Недавно совсем рядом прилетело и сил нет уже. Рассматриваю выезд с двумя детьми в Польшу. Работы не боюсь. Но...знаю, в странах ЕС есть постоянные небольшие выплаты детям. Подскажите, есть ли такие в Польше для беженцев и для имеющих карту Поляка?
По карте поляка - имею на нее право, но не оформляла пока ее.
Спасибо всем откликнувшимся по сути.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Я вам не говорю,зоставатися в Україні,,я вам говорю подумати над вибором країни .Дитину вашу,й так поставлять на військовий облік автоматом
Але в Польщі є плюс - це мова, яку легше вчити, ніж німецьку чи норвезьку
месяцкие• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Звісно що не планують,до кінця актуального періоду.
Уже утвержден бюджет на новый период
месяцкие• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Czy 800 plus będzie wycofane?
Czy 800+ będzie wycofane? Minister finansów Andrzej Domański w rozmowie z Polsat News zapewnił, że program 800 plus nie zostanie zlikwidowany do końca obecnej kadencji Sejmu
буреЛОМКА• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Дякую. Що таке 40+ ?
Програма, коли надають житло і в принципі ще й годувати повинні, але це вже рідко буває.
Житло надають не надовго. Але перший час є на нормальне влаштування
буреЛОМКА• 14 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Але не медику.
Автору доведеться ще й медичну польську здавати.
Знайома ось тільки здала все, а почала на початку війни, і врешті почне працювати лікарем.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Але не медику.
Всюди треба підтверджувати диплом і скласти мову, але українцю деше таки вчити польську, ніж норвезьку, все ж. І на початку навіть до рівня побуту це теж важливо
Глаголиця
• 14 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Як вона називається? 40+ - це вік?
На границе• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Як вона називається? 40+ - це вік?
Немає вже цієї програми,це була програма для біженців яким надавалося безкоштовне житло на три місяці,її відмінили ще рік тому
буреЛОМКА• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Як вона називається? 40+ - це вік?
Не вік
40 злотих на день на житло і харчування
Так і називається 40+
40 злотих на день на житло і харчування
Так і називається 40+
буреЛОМКА• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Я просто в групі українців в Варшаві бачу інколи що люди надають безкоштовно житло родинам з України. Чи по цій програмі чи ні - не знаю.