Глаголиця• 14 марта 2025
Есть ли выплаты на детей (типа Kindergeld) в Польше?
Добрый день. Я из прифронтовой территории. Недавно совсем рядом прилетело и сил нет уже. Рассматриваю выезд с двумя детьми в Польшу. Работы не боюсь. Но...знаю, в странах ЕС есть постоянные небольшие выплаты детям. Подскажите, есть ли такие в Польше для беженцев и для имеющих карту Поляка?
По карте поляка - имею на нее право, но не оформляла пока ее.
Спасибо всем откликнувшимся по сути.
Ируся-пуся• 14 марта 2025
До 18лет дети должны учиться в польских школах и тогда родители могут оформить 800зл в мес
буреЛОМКА• 14 марта 2025
Але майте на увазі, що 800 зл то невелика сума для життя.
Житло буде від 2500 зл не в великому місті. На харчування на трьох пару тисяч скромно. Одяг і побутове - як у нас ціни.
Курс 10,5 зараз.
Пошукайте ще інколи трапляються програми 40+.
В ФБ є групи типу українці в Варшаві, українці в Кракові і т.д. там періодично є пости пол те, що родині здадуть житло по програмі, але зараз набагато рідше, ніж раніше
Курс 10,5 зараз.
Глаголиця
• 14 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Да, для всех беженцев чьи дети ходят в школу. Если школьного возраста
Да, моим 7 и 13 лет
Глаголиця
• 14 марта 2025
Ответ дляИруся-пуся
Я - за польскую школу, уверена, что образование там сейчас повыше нашено будет
Глаголиця
• 14 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Курс 10,5 зараз.
Дякую. Що таке 40+ ?
На границе• 14 марта 2025
Автор,там 800 взагалі зараз спорна програма,то її взагалі хочуть відмінити,то біженцям відмінити,то поріг доходовий ввести .Тому якщо вам потрібні виплати,їдьте кудись в інше місце,бо не факти ,що ті виплати зостануться
Глаголиця
• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Ні, мені виплати не потрібні. Верніше, трохи потрібні на перший час, поки все трохи устаканиться на новому місці. Я - лікар тут, в Україні і у Польщі буду підтверджувати свій диплом, але це все не швидко звісно. Збереження в мене дуже малі, бо з 15 тис зп лікаря в Україні багато не відкладеш. Тому і питаю про хоч якусь підтримку.
Глаголиця
• 14 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Курс 10,5 зараз.
Я не розраховую жити на виплати, я шукаю підтримку на перший час
На границе• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
На даний момент,ці виплати є,а чи будуть після виборів президента весною,не відомо.Взгалі подумайте добре,бо жити в Польщі стало дорого,поки ви встанете на ноги,треба нормальну сумму віддати за оренду житла, безкоштовного нічого немає.
Глаголиця
• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Тут, в Україні теж все за грощі ;)
Читала що дитячих 105 злотих на дитину від 5 до 18 років
Глаголиця
• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
В Україні теж дорого, але ж сину ось 14 років виповниться і...на військовий облік йому ставати?
Ковбой Хагис• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Вивозьте,,,Тут скоро краще не буде...
На границе• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Тут, в Україні теж все за грощі ;)
Я вам про те,що треба буде все самій робити,немає помічі від держави.Поки ж ті самі дитячі,прийдуть на дітей це теж не за місяць буде,бо вам спочатку треба буде тимчасовий захист отримати
На границе• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Я вам не говорю,зоставатися в Україні,,я вам говорю подумати над вибором країни .Дитину вашу,й так поставлять на військовий облік автоматом
месяцкие• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Никто не будет отменять детские деньги.
Они для всех, а не для беженцев.
Как ввели 9 лет назад так и есть.
И автор в любом случае долго не будет на статусе укр , найдет работу и подастся на карту побыта.
Они для всех, а не для беженцев.
Как ввели 9 лет назад так и есть.
На границе• 14 марта 2025
Зайдіть на польській олх і подивіться ціни на житло,подумайте чи потягнете ви аренду.
месяцкие• 14 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Тут, в Україні теж все за грощі ;)
Нет, 800 зл на ребенка. Раньше было 500
На границе• 14 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Никто не будет отменять детские деньги.
Они для всех, а не для беженцев.
Как ввели 9 лет назад так и есть.
Они для всех, а не для беженцев.
Как ввели 9 лет назад так и есть.
Ви польські новини дивитесь? В них грошей немає для виплат,вони з цією програмою щось зроблять,вона не буде в такому виді в якому є.
месяцкие• 14 марта 2025
Самое дорогое в Польше это аренда+коммуналка . Двушка в большом городе где то 3509-4500 зл с комуналкой
.
Еда на троих +- 2000 зл.
.
Еда на троих +- 2000 зл.
месяцкие• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Я тут живу и работаю давно. И нет их не отменят как бы не спекулировали перед выборами.
Разве что для беженцев, но в любом случае статус укр до сентября пока. Работа нужна и карту побыта получать надо чтоб тут жить долго.
На границе• 14 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Так і я давно,ви наче незнаєте,що тоді була зовсім інша політична сила при владі.Самі поляки хейтять ці виплати,і діло не в українських біженцях.Те ,що зміняться умови програми,я просто впевнена на сто відсотків.
месяцкие• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Я так понимаю вы очень расстроилась когда после выборов ничего не поменяется в 800+?
На границе• 14 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Ясно,спати не буду
Советчіца,як завжди,у всій свої красі
месяцкие• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Ясно,спати не буду
Советчіца,як завжди,у всій свої красі
Ну да. Не представляю иначе зачем такое сочинять.
месяцкие• 14 марта 2025
Ответ дляНа границе
Ясно,спати не буду
Советчіца,як завжди,у всій свої красі
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - żadnych ograniczeń programu 800 plus nie planujemy.7 мар. 2025 г.
месяцкие• 14 марта 2025
Автор, если получите карту поляка то это несравнимо лучше чем статус укр.
Можно приехать получить сразу статус и податься на карту поляка, потом на сталый побыт.
На границе• 14 марта 2025
Ответ длямесяцкие
Звісно що не планують,до кінця актуального періоду.